Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Вручення відзнаки Анатолію Тарасюку
Вручення відзнаки Анатолію Тарасюку

Ратнівське відділення «Волиньгазу» визнали найкращим у 2019 році

12:50 18.02.2020
301

Керівництво компанії «Волиньгаз» відзначило грамотою найкращий колектив і керівника Ратнівського відділення Анатолія Тарасюка за чудову роботу та найкращий результат з усіх чотирьох відділень підприємства.

Про це повідомляють у пресслужбі установи.

Голова правління Мирослав Коротя подякував усім працівникам за якісну та важливу роботу, яку вони здійснють щодня, забезпечують безперебійне та безаварійне газопостачання кількох прилеглих районів.

Подарунок – авто для оперативної повірки лічильників газу в споживачів Ратнівського, Любешівського та Камінь-Каширського районів.


На зустріч з працівниками до смт Ратне приїхали троє директорів: технічний – Павло Козюк, комерційний – Андрій Карпомиз, із капітального будівництва - Сергій Галянт і голова правління Мирослав Коротя. Поспілкувались із представниками трудового колективу з усіх районів, які входять до Ратнівського, відділення.Детальніше розповіли про розділення платежів за газ, оплату двом компаніям: за спожитий газ – постачальнику «Волиньгаз збут» і газорозподільній компанії «Волиньгаз» – за доставку, послугу з розподілу газу. Проаналізували переваги окремого платежу та складні випадки, які є в сільських населених пунктах, наприклад, коли мешканці не проживають, а одержують платіжки за доставку газу.

Читайте також: Як у Ратному газовики спілкувалися зі споживачами

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
1 квітня
Сьогодні
Вчора
30.03.2020
29.03.2020
28.03.2020
27.03.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю