Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Район. Ратне – слідкуй за виром подій свого району

Район.Ратне – це онлайн-видання, яке розповість про цікавих та незвичайних людей Ратнівщини. Наша команда вміло розповість про «пекучі проблеми» кожного куточку району.

Наше видання входить до мережі гіперлокальних видань Район.in.ua, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування.

Зараз у складі мережі Район.in.ua працюють такі видання: Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.КіверціРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.МаневичіРайон.Любешів Район. ЛокачіРайон.Стара ВижівкаРайон.ТурійськРайон.ІваничіРайон.Острог та Район.Бізнес.

Ми працюємо аби Ви мали змогу читати якісні новини, знали про найцікавіші події свого населеного пункту та були в курсі навколишнього «виру» інформації.

Район.Ратне є своєрідним інформаційним джерелом Ратнівського району. Тут кожен має змогу знайти новини на свій «смак»: від рішень місцевих органів влади до незвичних знахідок на вашому подвір’ї.

Наша мета – оперативно та якісно подати інформацію аби читачу було легко її прочитати та розповісти родичам та знайомим.

Нам важливо бути ближче до людей, тому редакція співпрацює із жителями Ратнівщини. Пейзажі Вашої місцевості, унікальна історія про Вашого родича, друга чи знайомого – усе це є цінним для нас. Кожен має можливість приєднатися до авторів публікації та прислати матеріали за адресою [email protected].

Підписуйтеся на емейл-розсилку, Push-повідомлення та наші сторінки у соцмережах (Facebook).

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефонами: +38 (066) 129 34 00, (0332) 77-01-12 та пишіть на електронну скриньку [email protected]

 

 

 

 

21 вересня
Сьогодні
Вчора
19.09.2019
18.09.2019
17.09.2019
16.09.2019
15.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин