Про нас

Район.Ратне – перше онлайн-видання про життя Ратного та Ратнівщини. Сайт працює для жителів міста та території колишнього Ратнівського району, що включає п'ять громад – Ратнівську селищну, Заболоттівську селищну, Забродівську, Велимченську та Самарівську сільські.

Медіа запрацювало 13 грудня 2017 року й стало 13 виданням, що відкрилося у мережі гіперлокальних ЗМІ Район.in.ua. На Район.Ратне працює редакторка Марія Тищук.

Наша місія – сприяти розвитку громад, забезпечуючи аудиторію якісним інформаційним продуктом. 

Наші цінності: 

  • сталий розвиток;

  • добробут;

  • рівноправ’я;

  • репутація.

Протягом 2020 року сайт Район.Ратне зібрав аудиторію у 127 тисяч читачів з усіх куточків світу.

Район.in.ua – це національна мережа гіперлокальних медіа, яка зараз працює у Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській та Херсонській областях. 

Район.in.ua – це не просто група видань. Ми співпрацюємо. Ми допомагаємо один одному. Ми вчимося. Поява кожного наступного видання підсилює нас. Тому ми даємо можливість журналістам і підприємцям відкривати власні видання на нашій платформі на засадах франчайзингу. 

Усі сайти мережі за 2022 рік зібрали читацьку спільноту зі 14 мільйонів читачів з усіх куточків світу. Найпалкіші прихильники стежать за життям редакції у групі Друзі Району

Нині бренд «Район.in.ua» працює у Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській та Херсонській областях. Також він об’єднує дев'ять тематичних проєктів: 

А ще працюють фан-сторінки Район.Котики та Район.Мелроуз.

У команді мережі працює понад 30 професійних медійників. Це – кореспонденти, репортери, аналітики, редактори, фотокореспонденти. 

Головна редакторка мережі – Ірина Воротна, директор ТОВ «Інформаційне агентство Район ін юа» – Ігор Денисевич.

Національна мережа гіперлокальних медіа Район.in.ua є офіційно зареєстрованим медіа від ТОВ «Інформаційне агентство «Район ін юа»  та працює у складі CID Media Group. Це – один з найбільших регіональних медіахолдингів України, до складу якого входять проєкти Таблоїд ВолиніСім'я і дім та радіо СіД fm

CID Media Group – є частиною інвестиційної групи VolWest Group, що працює на ринку приватного капіталу з 1992 року.

Власником ТОВ «Інформаційне агентство «Район ін юа» є Роман Корсак, генеральний директор  VolWest Group.

Контакти: 

+38 066 413 29 28

[email protected]
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43