Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Район. Ратне – слідкуй за виром подій свого району

Район.Ратне – це онлайн-видання, яке розповість про цікавих та незвичайних людей Ратнівщини. Наша команда вміло розповість про «пекучі проблеми» кожного куточку району.

Наше видання входить до мережі гіперлокальних видань Район.in.ua, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування.

Район.in.ua – мережа гіперлокальних видань, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування. 

У мережі Район.in.ua працює 28 видань.

На Волині це – Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Ківерці та Район.Турійськ.

У Рівненській області діє п'ять сайтів: Район.ОстрогРайон.СарниРайон.ДубноРайон.Рівне та Район.Вараш.

На теренах Закарпаття працюють Район.Свалява та Район.Мукачево.

Також у мережі працюють тематичні проєкти: Бізнес.РайонРайон.МедицинаРайон.Історія та Спорт на районі.

Гіперлокальні ЗМІ – це видання, які обмежені тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці). На сьогодні це найзатребуваніший тип ЗМІ. Людям цікаві насамперед новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці. Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочерговою потребою сучасної людини, де б вона не жила. Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію

Ми працюємо аби Ви мали змогу читати якісні новини, знали про найцікавіші події свого населеного пункту та були в курсі навколишнього «виру» інформації.

Район.Ратне є своєрідним інформаційним джерелом Ратнівського району. Тут кожен має змогу знайти новини на свій «смак»: від рішень місцевих органів влади до незвичних знахідок на вашому подвір’ї.

Наша мета – оперативно та якісно подати інформацію аби читачу було легко її прочитати та розповісти родичам та знайомим.

Нам важливо бути ближче до людей, тому редакція співпрацює із жителями Ратнівщини. Пейзажі Вашої місцевості, унікальна історія про Вашого родича, друга чи знайомого – усе це є цінним для нас. Кожен має можливість приєднатися до авторів публікації та прислати матеріали за адресою [email protected].

Підписуйтеся на емейл-розсилку, Push-повідомлення та наші сторінки у соцмережах (Facebook).

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефонами: +38 (066) 129 34 00, (0332) 77-01-12 та пишіть на електронну скриньку [email protected]

14 квітня
Сьогодні
Вчора
12.04.2021
11.04.2021
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю