Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Ратнівщині провели змагання зі спортивного орієнтування
На Ратнівщині провели змагання зі спортивного орієнтування

Ратнівська осінь – 2018: повідомили, хто переміг у змаганнях зі спортивного орієнтування

14:07 17.10.2018
618

У п'ятницю, 12 жовтня, у лісовому масиві поблизу села Прохід відбулися районні особисто-командні змагання зі спортивного орієнтування «Ратнівська осінь – 2018».

Захід проводили із метою популяризації спортивного орієнтування в освітніх закладах та всебічного розвитку особистості. Про це інформує відділ освіти молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації.

Юнаки та дівчата змагалися у двох вікових групах: молодша і старша. Всього на змагання прибули 52 учасники з п'ятьох закладів освіти: НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім. Героя Радянського Союзу В.Газіна» смт Ратне (керівник Боровський Д.В.), ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне імені Миколи Заліпи (керівник Ковч І.В.), НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди (керівники Савчук Р.Л., Матвіюк Н.І.), НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід (керівник Авєрін М.Ф.), НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Жиричі (керівник Хомич О.П.).

Після заверешння змагань команди-переможців в загальному заліку нагородили грамотами відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації та кубком:

  • І місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;
  • ІІ місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди;
  • ІІІ місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Жиричі.

Також, призерів змагань в особистому заліку у двох вікових категоріях нагородили дипломами відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації:

Чоловіки – старша :

  • І місце – Корпач Дмитро НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;
  • ІІ місце – Пампуха Іван НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;
  • ІІІ місце – Демидюк Дмитро НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди;

Жінки – старша:

  • І місце – Колядюк Іванна НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди;
  • ІІ місце – Ковальчук Ольга НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Жиричі;
  • ІІІ місце – Михалевич Анна НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;

Чоловіки – молодша:

  • І місце – Демидюк Іван НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди;
  • ІІ місце – Лук?янюк Назар НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;
  • ІІІ місце – Шура Тимофій НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;

Жінки – молодша:

  • І місце – Пампуха Марія НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;
  • ІІ місце – Пампуха Галина НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід;
  • ІІІ місце – Мерчук Марія НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Броди.

Читайте також: Ратне: повідомили результати всеукраїнського турніру з вільної боротьби





Коментарі
14 листопада
Сьогодні
Вчора
12.11.2018
11.11.2018
10.11.2018
09.11.2018
08.11.2018
07.11.2018
06.11.2018
05.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин