Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Прохідські школярі відвідали «Ратнівський аграрій»
Прохідські школярі відвідали «Ратнівський аграрій»

Як прохідські школярі відвідали відоме сільськогосподарське підприємство на Ратнівщині

09:40 12.10.2018
655

Для учнів п'ятого та сьомого класу Прохідської загальноосвітньої школи організували професіографічну екскурсію до сільськогосподарського підприємства «Ратнівський аграрій».

Відвідини гопсподарства для школярів провели у середу, 10 жовтня, – про це повідомляє провідна фахівчиня з профорієнтації відділу надання соціальних послуг РатнівськоЇ ВОЦЗ Леся Захарчук.

І етап екскурсії відбувався на тваринницькій фермі у с. Якушів та зерноочисному комплексі с. Заброди Ратнівського району, а ІІ етап проходив у с. Секунь Старовижівського району, де знаходиться великий зерновий комплекс і зосереджена найпотужніша техніка Ратнівського аграрію.

Учні побачили нові породи великої рогатої худоби, з великою цікавістю та захопленням дивилися за обслуговуванням тварин, підвозом кормів з допомогою сучасної техніки. Спостерігали за поведінкою великої рогатої худоби та молодняку під час обіду і відпочинку. Побачили, як відбувається заготовка та виробництво продуктів харчування для тварин на зимовий період, де вона зберігається.

Присутні мали можливість навіть скуштувати корм без хімічних добавок, що виготовлений з кукурудзи, ячменю, жита і не є шкідливим для людського організму.

Читайте також: «Ратнівський аграрій» є зразковим господарством на Поліссі

Школярі побачили сучасну потужну техніку господарства – трактори, комбайни, підвозчики, «приміряли» майбутню професію на «Challenger», «Johndeere», «Laguar».

По дорозі додому учні малювали свою майбутню професію, відгадували загадки, кросворди. Екскурсія виявилася повчальною і цікавою.

Екскурсію для прохідських школярів провели у рамках в рамках проведення профорієнтаційного квесту «Твій вибір!», за сприяння фахівців Ратнівської Центру зайнятості.

Читайте також:

Екскурсія, змагання та конкурси: як відпочивали видраницькі парафіяни у Самарах

Старовижівські школярі відвідали «Ратнівський аграрій»

Коментарі
25 квітня
Сьогодні
Вчора
23.04.2019
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин