Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Забродівській громаді привітали освітян
У Забродівській громаді привітали освітян

Вітання, премії та подяки: у Забродівській ОТГ відзначили День працівника освіти

11:34 09.10.2018
695

У селі Заброди провели святковий концерт, на якому вітали та вшановували освітян громади.

На захід, що відбувся в у приміщенні сільського клубу с. Заброди, зібралися вчителі, вихователі, технічні працівники навчальних закладів Забродівської ОТГ. Про це пише Людмила Сидорук, провідна спеціалістка гуманітарного відділу Забродівської сільської ради, на сайті громади.

Вітав працівників освіти сільський голова Микола Калачук, який висловив слова вдячності працівникам освітньої галузі за неоціненний вклад у розвиток освіти громади та побажав міцного здоров'я, терпіння, творчих злетів, добра, благополуччя, нагородивши кращих освітян 2018 року. Грамотами сільського голови та грошовими преміями нагородили: Неонілу Кисіль, вчительку початкових класів НВК с. Видраниця; Валентину Романюк, підсобну працівницю кухні ОЗО с. Заброди; Наталія Батуру, вчительку початкових класів НВК с. Поступель; Миколу Сільчука, вчителя трудового навчання НВК с. Річиця; Валентину Кацевич, вчительку математики НВК с. Щедрогір; Наталію Аврамук, комірницю НВК с. Видраниця; Лесю Мельник, вчительку української мови та літератури ОЗО с. Заброди; Людмилу Тарасюк, кухарку дошкільного відділення НВК с. Поступель; Світлану Неводнічик, вчительку фізики і астрономії НВК с. Щедрогір; Валентину Кобець, кухарку дошкільного відділення НВК с. Річиця; Світлану Дейнеку, вчительку української мови та літератури НВКс. Мельники – Річицькі; Наталію Ковч, вчительку початкових класів ЗОШ І ступеня с. Підгір'я; Альону Боговід, вчительку початкових класів ЗОШ с. Якушів; Аллу Кобець, вчитель української мови та літератури ЗОШ с. Піски – Річицькі; Павла Кобець, вчителя біології НВК с. Мельники – Річицькі.

До слова, у четвер, 4 жовтня, в м. Луцьку на святкуванні Дня працівника освіти нагородили Подякою голови обласної ради та грошовою премією Тетяну Назарук, вчительку географії НВК с.Видраниця.

Читайте також: Вчительку з Ратнівського району нагородили Почесною грамотою

До вітань також долучився Валентин Чернецький, директор СТОВ «Ратнівський аграрій», який привітав освітян з професійним святом та побажав, щоб життя завжди наповнювалося любов'ю і повагою учнів, міцного здоров'я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень, оптимізму та поваги від людей, процвітання Забродівській громаді.

Незмінними ведучими свята були Людмила Жовнерук та Олександр Денисюк, які вклали душу в ті зворушливі слова, які линули в адресу освітян.

Творчо та відповідально підійшли організатори свята до підбору та постановки номерів. Для гостей свята виступали завідуючі клубами с. Видраниця Галина Аврамук, яка виконала пісню «Щиро бажаю», с. Поступель Світлана Сахарчук з піснею «Солодка ягода», с. Підгір'я Володимир Колядюк з піснею «Співаймо всі».Музичні вітання линули від Катерини Романюк, вчителя музичного мистецтва НВК с. Річиця та Тетяни Миронюк, заступника з виховної роботи ОЗО с. Заброди, психолога ОЗО с. Заброди Світлани Козки та завідуючого клубом с. Якушів Леоніда Миронюка. Віночок українських пісень виконав квартет вчителів НВК с. Щедрогір та ЗОШ с. Підгір'я, танцювали наймолодші представники громади – вихованці дитячого садочка с. Заброди, виступала переможниця Всеукраїнського конкурсу «Лірика природи», учениця 11 класу НВК с. Видраниця Катерина Лахтюк з піснею «Моя земля». Арсен Жовнерук, учень 10 класу ОЗО с. Заброди декламував поезію: «А яким має бути справжній вчитель?». Свій запальний танець присутнім дарував колектив учнів ОЗО с. Заброди «Ескада», вітали освітян піснею «Рідна серцю Україна» учні ОЗО с. Заброди Артур Боговід і Каріна Корнелюк.

На святковий захід запрошували почесних гостей – ветеранів педагогічної ниви, які пішли на заслужений відпочинок з посади директора: Надію Назарук, директора Видраницької школи з 1994 -2007 рр., Ольгу Касянчук, директора школи с. Підгір'я з 1982 по 1997 рр., Адама Воробея, директора школи Піски – Річицької школи з 1985 – 1999рр., Надію Давидович , директора школи с. Річиця, Ольгу Сметюх, директора Мельники – Річицької школи з 1982 -2003 рр., Ганну Літвінович, колишнього заступника Видраницької школи, заслуженого вчителя України, Ганну Колотюк, заслуженого вчителя України, Саву Колотюка, колишнього директора Щедрогірської школи, Івана Панасюка, колишнього директора НВК с. Заброди, Тамару Петрук, колишнього директора Зорянської школи. На жаль, з різних причин не всі змогли прибути на свято.

Від ветеранів-директорів щиро дякувала Надія Давидович, яка розповіла про працю педагога в ті нелегкі часи та побажала доброго здоров'я, миру, натхнення, розуміння, віри в краще майбутнє.

Сільський голова, Микола Михайлович Калачук подякував ветеранам педагогічної ниви та вручив подарунки від Райкому профспілки працівників освіти. Тим, хто не був присутнім на святі, їх передадуть через шкільні колективи.

На завершення свята ведучі побажали, щоб добре всім працювалося в школі, щоб надія жила у серцях, натхнення та творчості без кінця та в подарунок линула пісня «Я бажаю вам добра» у виконанні Катерини Романюк та Тетяни Миронюк.

Присутні дякували учасникам концерту бурхливими оплесками.

Коментарі
25 квітня
Сьогодні
Вчора
23.04.2019
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин