Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Домановому вилучили небезпечну партію клею
У Домановому вилучили небезпечну партію клею

Доманове: митники вилучили 22 тонни небезпечного клею

15:11 03.10.2018
779

На посту Доманове, що на Ратнівщині, затримали партію клею та праймеру до нього, який містить критичну частку прекурсорів.

Упакований у пластикову та металеву тару товар загальною вагою майже 22 тони від турецької компанії-відправника переміщував транзитом через Україну міжнародний перевізник з Білорусії. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Щодо поданих до митного оформлення рідин спрацювала автоматизована система аналізу та управління ризиками (АСАУР). Вона впроваджується в практику роботи Державної фіскальної служби України з 2015 року в рамках імплементації міжнародної конвенції про спрощення та гармонізацію митних процедур (переглянута Кіотська конвенція).

Успішній протидії контрабанді передувала тривала і злагоджена взаємодія між оперативними підрозділами ДФС та СБУ.

У досліджених експертами зразках «клею», сумарний вміст ацетону, толуолу та метилетилкетону перевищував 50% маси. Відтак, увесь товар підлягає вилученню на відповідальне зберігання митниці до прийняття остаточних судових рішень.

Службі безпеки України у Волинській області, до компетенції якої відноситься розслідування відповідних справ, надіслано повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину.

Довідково:

Праймер — короткий фрагмент нуклеїнової кислоти або пов'язана молекула, що служить початковим пунктом реплікації ДНК. Праймер потрібний через те, що жодна ДНК-полімераза (фермент, який каталізує реплікацію ДНК) не може почати синтез нової молекули ДНК з одноланцюгової матриці, оскільки їй потрібна дволанцюгова ділянка для приєднання до ДНК, а також вони здатні лише приєднувати нуклеотид до вже наявної -ОН групи на 3'-кінці іншого нуклеотиду.

Прекурсори (лат. prae — попереду, перед + cursus — напрямок) — речовини та їх солі, класифіковані в міжнародних конвенціях як хімічні матеріали, що використовуються для приготування наркотичних (див. Наркотики) і психотропних речовин.

(Визначення взято із Вікіпедії)

Коментарі
25 квітня
Сьогодні
Вчора
23.04.2019
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин