Спортсменка Гірниківського ліцею – призерка чемпіонату області з шашок

27 Лютого 2024, 10:01
Спортсменка Гірниківського ліцею – призерка чемпіонату області з шашок 236

Учениця Опорного закладу освіти «Гірниківський ліцей Ратнівської селищної ради» здобула призове місце на відкритому чемпіонаті Волинської області з шашок.

Змагання проводили серед осіб з порушеннями зору, слуху та ураженнями опорно-рухового апарату 23-25 лютого в місті Луцьку. Про це повідомляють на сайті Ратнівської селищної ради.

Ратнівську громаду представляла Тетяна Семенюк.

У змаганнях взяли участь 30 спортсменів різної вікової категорії з Волинської, Донецької, Херсонської, Харківської та Житомирської областей.

Таня Семенюк гідно виступила у змаганнях, за підсумками яких посіла друге почесне місце у своїй категорії.

Нагадаємо, нещодавно Тетяна  виборола перше місце у відкритій першості Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю з академічного веслування.