Заболоттівська публічна бібліотека отримала книгу «Ukraїner. Країна зсередини 2»

Заболоттівська публічна бібліотека отримала подарунок під ялинку від Посольства Бельгії та команди Acer в Україні.
Про це повідомили на сторінці бібліотеки у Facebook.
У переддень Нового року Заболоттівська публічна бібліотека отримала подарунок під ялинку від Посольства Бельгії та команди Acer в Україні. Заболоттівська публічна бібліотека одна із сотень бібліотек з усіх регіонів України, яка отримала примірники книг «Ukraїner. Країна зсередини 2».
Ця книга – результат трирічної праці кількох сотень волонтерів України, які досліджували різні регіони нашої країни в експедиціях, історії української землі, розказані людьми та відзняті командою Ukraїner.
«Ми ж хочемо дати цим чудовим книгам більш насичене життя. Ми хочемо, щоб вони зустрілися з якомога більшою кількістю читачів, які їх потребують. І допомогти в цьому можуть лише бібліотеки», – пишуть меценати бібліотеки.
Читайте також: У Заболоттівській громаді провели косметичне грейдерування доріг
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром