Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Учасник районного пісенного конкурсу
Учасник районного пісенного конкурсу

У Ратному визначили переможців конкурсу «Срібні дзвіночки-2020»

10:55 21.01.2020
825

В актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне ім.Миколи Заліпи відбувся районний конкурс української сучасної пісні «Срібні дзвіночки-2020» серед учнів закладів освіти Ратнівщини.

Про це пишуть на сайті відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА,

У відбірковому етапі конкурсу, взяли участь 29 юних вокалістів із 14 закладів освіти району, у фінальному етапі конкурсу – 13 школярів.

За результатами конкурс, юних вокалістів нагородили грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

У відбірковому етапі:

Молодша група

І місце – Владислав Матвіюк, учень НВК с.Броди;

ІІ місце – Ангеліна Мартинюк, вихованка Ратнівського ЦДЮТ; Вероніка Лук’янюк, учениця НВК с.Комарове;

ІІІ місце – Володимир Харлампович, учень НВК с.Конище; Дарина Ковальчук, учениця НВК с.Жиричі.

Середня група

Гран-прі – Анастасія Придатко, учениця НВК с.Гірники;

І місце – Софія Заєць, учениця НВК №1 смт Ратне;

ІІ місце – Лідія Лук’янюк, учениця НВК с.Комарове;

ІІІ місце – Анна Петручик, учениця НВК с.Здомишель; Юлія Куничник, учениця ЗОШ №2смт Ратне; Ілля Кисіль, учень ЗОШ с.Краска; Володимир Аврамук, учень НВК с.Сільце.

Старша група

І місце – Іванна Харковець, учениця НВК с.Здомишель;

ІІ місце – Діана Павлючик, учениця НВК №1-гімназія смт Ратне; Анна Михалевич, учениця ЗОШ №2смт Ратне;

ІІІ місце – Світлана Панасюк, учениця НВК с.Броди.

У фінальному етапі:

Молодша група

І місце – Емілія Глинянко, учениця НВК смт Заболоття;

ІІ місце – Даніїл Приймачук, учень ЗОШ с.Межисить; Владислав Матвіюк,учень НВК с.Броди;

ІІІ місце – Дарина Дідицька, учениця с.Замшани.

Середня група

Гран-прі – Анастасія Придатко, учениця НВК с.Гірники;

І місце – Анастасія Лішуга, учениця НВК с.Тур;

ІІ місце – Маргарита Токарська, учениця НВК с.Видраниця;

ІІІ місце – Анна Цумик, учениця НВК с.Самари-Оріхові.

Старша група

Гран-прі – Валентина Чих, учениця НВК с.Велимче;

І місце – Іванна Харковець, учениця НВК с.Здомишель;

ІІ місце – Надія Козловська, учениця НВК с.Заліси; Дарина Дудка, учениця НВК с.Замшани;

ІІІ місце – не присуджувалося.








Читайте також: Як у ратнівській школі нагороджували найкращих. ФОТОМОМЕНТИ

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 лютого
Вчора
21.02.2020
20.02.2020
19.02.2020
18.02.2020
17.02.2020
16.02.2020
15.02.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин