Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Ратнівщина: оголосили переможців районної олімпіади з інформаційних технологій

12:22 17.11.2019
547

На Ратнівщині визначили переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Участь у боротьбі за звання найкращого знавця ІТ взяли участь 72 школярі із 26 закладів освіти району. Про це повідомляють на сайті відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА.

За рішенням журі олімпіади переможцями стали:

8 клас:

  • І місце – Катерина Аврамук, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники;
  • ІІ місце – Ілля Олексюк, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне; Богдан Шевчик, учень ЗОШ І-ІІ ступеня с Якушів-філія ОЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заброди;
  • ІІІ місце – Валентина Капітула, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Велимче; Іван Мельничук, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заліси; Марія Приймачук, учениця ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Межисить; Богдан Макарук, учень ОЗЗСО «Самарівський ліцей імені Петра Штика».

Нагадаємо, нещодавно у Ратному проходив очний тур районного етапу конкурсу юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки в номінаціях: «Web-дизайн», «Офіс-менеджмент» та «Програмування».

9 клас

  • І місце – Катерина Шинкарук, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Самари-Оріхові;
  • ІІ місце – Дарина Арсенюк, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок», с. Гірники; Олег Володько, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заліси;
  • ІІІ місце – Тарас Глущук, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття; Іван Капітула, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Велимче; Олександра Антонюк, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне.

10 клас:

  • І місце – Оксана Шинкарук, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.Самари-Оріхові;
  • ІІ місце – Катерина Козловська, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заліси;
  • ІІІ місце – Софія Пашкевич, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Кортеліси; Анна Деречей, учениця ОЗО «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заброди; Вікторія Приймачук, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники; Назар Артемук, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок», с. Датинь.

11 клас:

  • І місце – Олександр Скибук, учень ОЗЗСО «Самарівський ліцей імені Петра Штика»;
  • ІІ місце – Катерина Аврамук, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники; Олександра Єременко, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця;
  • ІІІ місце – Олександр Мрочко, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гута; Ілля Михалевич, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани.

Читайте також: Ратнівські школярки стали призерками обласної олімпіади з математики

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 лютого
Вчора
26.02.2020
25.02.2020
24.02.2020
23.02.2020
22.02.2020
21.02.2020
20.02.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин