Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Учасники олімпіади
Учасники олімпіади

Повідомили переможців районної олімпіади з трудового навчання

14:05 11.12.2018
385

На Ратнівщині проходила районна олімпіада з астрономії, в якій взяли участь 16 учнів із 11 освітніх закладів.

Про це інформують на сайті відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА.

За рішенням журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади перемоги здобули:

І місце

  • Каган Владислав, учень 9 класу НВК с. Велимче (вчитель Кац М.Й.);
  • Павлович Андрій, учень 11 класу НВК с. Велимче (вчитель Кац М.Й.);
  • Бойко Вікторія, учениця 9 класу ЗОШ № 2 смт Ратне (вчитель Дордюк С.С.);
  • Повх Ольга, учениця 10 класу ЗОШ № 2 смт Ратне (вчитель Дордюк С.С.).

ІІ місце

  • Бегаль Ілля, учень 9 класу ЗОШ № 2 смт Ратне (вчитель Марчук В.М.);
  • Власюк Максим, учень 9 класу НВК с. Конище (вчитель Пословський А.М.);
  • Левак Олександр, учень 9 класу НВК с. Гута (вчитель Головій В.І.);
  • Старушик Роман, учень 11 класу НВК с. Замшани (вчитель Савлук М.В.);
  • Цап Владислав, учень 11 класу НВК с. Щедрогір (вчитель Кошелюк А.В.);
  • Видрич Христина, учениця 9 класу НВК с. Велимче (вчитель Видрич С.П.);
  • Антонюк Олена, учениця 11 класу НВК с. Здомишель(МНВК, вчитель Моголюк С.П.);

ІІІ місце

  • Дудар Давид, учень 9 класу НВК с. Заброди (вчитель Сиротюк Р.В.);
  • Хартонюк Віталій, учень 9 класу НВК с. Жиричі (вчитель Кацевич А.П.);
  • Мимшук Даник, учень 9 класу НВК с. М.-Річицькі (вчитель Самарчук В.Я.);
  • Бляшук Вадим, учень 9 класу НВК с. Річиця (вчитель Сільчук М.М.);
  • Соботович Олександр, учень 9 класу НВК № 1 смт Ратне (вчитель Юхимчук О.С.);
  • Арсенюк Арсен, учень 9 класу НВК с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.);
  • Михайлевський Ілля, учень 11 класу НВК с. С-Оріхові (вчитель Шинкарук М.М.);
  • Флячинський Григорій, учень 10 класу НВК с. Жиричі (вчитель Кацевич А.П.);
  • Глушко василь, учень 11 класу НВК № 1 смт Ратне (вчитель Юхимчук О.С.);
  • Михалевич Надія, учениця 9 класу НВК № 1 смт Ратне (вчитель Ковч Н.П.);
  • Терещук Софія, учениця 11 класу НВК с. Броди (МНВК, вчитель Моголюк С.П.);
  • Савлук Ірина, учениця 11 класу НВК с. Замшани (МНВК, вчитель Моголюк С.П.).

Читайте також:

Назвали переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»

Ратне: повідомили переможців районної олімпіади з астрономії

Коментарі
22 січня
Сьогодні
Вчора
20.01.2019
19.01.2019
18.01.2019
17.01.2019
16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин