Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Самарівська ОТГ
Самарівська ОТГ

Самарівська громада: шукають шляхи для збільшення доходів

10:29 07.10.2018
442

Директор Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом'юк разом із радниками побували із консультацією у Самарівській ОТГ, що у Ратнівському районі.

Представники Волинського ЦРМС відвідали Самарівську ОТГ, аби провести комплексну консультацію щодо збільшення доходів громади за допомогою резервних можливостей, адже за рейтингом доходів на одного жителя Самарівська громада займає не найкращу позицію. Тому для цієї громади важливим є пошук додаткових джерел власних доходів. Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Радник з місцевих фінансів Волинського ЦРМС Анатолій Матвіюк наголосив на важливості постійної роботи щодо легалізації існуючого на території ОТГ бізнесу, зокрема, необхідним є не тиск, а співпраця. Власне, підприємці мають зрозуміти, що вони співвідповідальні за розвиток громади.

Експерт особливо відзначив ефективну освітню мережу в Самарівській ОТГ, бо громада має додаткові кошти для виплати заробітної платні педагогам. У той же час громада і надалі розглядатиме варіанти підвищення ефективності освітньої мережі, адже зекономлені кошти освітньої субвенції можна використати на покращення матеріально-технічного забезпечення шкіл.

Радник з просторового планування Волинського ЦРМС Катерина Степчук зауважила, що під час спілкування із представниками громади виявили проблеми у підготовці матеріалів щодо передачі землі сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Самарівської об’єднаної територіальної громади. Відповідно наадали чіткі рекомендації щодо їх вирішення.

Напрацювали питання підготовки інвестиційних пропозицій у вигляді земельних ділянок.

Обговорено питання земельного оподаткування, рекомендовано здійснити інвентаризацію земель пайового фонду власними силами фахівців ОТГ, в результаті чого відбудуться додаткові надходження до дохідної частини бюджету громади.

Коментарі
20 травня
Вчора
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
14.05.2019
13.05.2019
12.05.2019
11.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин