Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ратному атовцям розповіли про послуги служби зайнятості
У Ратному атовцям розповіли про послуги служби зайнятості

У Ратному атовцям розповіли про послуги служби зайнятості

14:00 28.09.2018
276

У четвер, 27 вересня, у Ратнівській районній філії ВОЦЗ відбулося чергове засідання Клубу учасників АТО, які не перебувають на обліку в службі зайнятості на тему: «Я маю право!».

Фахівці бюро правової допомоги, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг, провідний юрисконсульт в повному обсязі ознайомили з правами та обов’язками громадян даної категорії, – пишуть на сторінці служби зайнятості у Facebook.

Безпосередньо, пристунім розповіли про послуги Ратнівської районної філії ВОЦЗ, а саме: можливостями проходження психодіагностичного обстеження на придатність до тієї чи іншої професії, або виду діяльності, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації у навчальних закладах, в тому числі, Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, сервісні послуги (відео резюме, скайп-співбесіди з роботодавцем, онлайн курси з вивчення іноземної мови «Лінгва-скілс», навчання основам підприємницької діяльності «Прометеус», створення електронного кабінету шукача роботи).

Учасникам Клубу АТО надали юридичні консультації з питань зайнятості та законодавства про працю, можливості працевлаштування в регіоні. Провідна фахівчиня з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Ратнівської районної філії Волинського ОЦЗ зосередила увагу на легальному працевлаштуванні в Україні, факторах, що спричиняють нелегальну трудову міграцію за кордон.

Фахівець бюро правової допомоги надала інформацію про безоплатну передачу земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності, про встановлення родинних відносин, зняття з реєстрації місця проживання та інші питання.

Коментарі
16 листопада
Сьогодні
Вчора
14.11.2018
13.11.2018
12.11.2018
11.11.2018
10.11.2018
09.11.2018
08.11.2018
07.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин