Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Заболотті урочисто відкрили новий інклюзивно-ресурсний центр
У Заболотті урочисто відкрили новий інклюзивно-ресурсний центр

У Заболотті урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр

08:24 26.09.2018
573

У селищі Заболоття відбулось урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру Заболоттівської селищної ради».

Завдяки підтримці Фонду Марини Порошенко відкриття ІРЦ провели у вівторок, 25 вересня. Про це повідомляють на сайті Заболоттівської ОТГ.

Заклад функціонуватиме на першому поверсі приміщення НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок» в селищі Заболоття, і з 26 вересня відкриє свої двері для дітей з особливими освітніми потребами.

Інклюзивно-ресурсний центр – це установа, куди можуть звернутися батьки дітей віком від 2 до 18 років для здійснення комплексної оцінки дитини, визначення її особливих освітніх потреб та розробки індивідуальної програми розвитку (із зазначенням усіх рекомендацій щодо особливостей навчання) та отримання корекційних та реабілітаційних послуг. У даному Центрі розміщено кабінети психолога, логопеда, дефектолога і лікувально-корекційної фізкультури (ЛКФ), які оснащені відповідними засобами, предметно-ігровим розвивальним та корекційним середовищем. Є й кабінет директора та відповідний санвузол.

Для ремонту приміщення під ІРЦ виділлили з бюджету Заболоттівської селищної ради 170 тис. грн., а для наповнення ІРЦ було виділили кошти Фонду Марини Порошенко в розмірі 185 тис. грн.

З нагоди відкриття особливої освітньої установи відбулися урочистості за участі завідуючої обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти Тамари Володимирівни Мазурик, селищного голови Валерія Георгійовича Свіржевського, заступника селищного голови Надія Антонівни Денисюк, яка і була ініціатором створення даного Центру в смт Заболоття, директора Заболоттівської ЗОСШ Тетяни Михайлівни Арендарук, директора Заболоттівської школи Валентини Миколаївни Мороз батьків та інших.

До всіх привітань приєднався і квінтет «Елегія». А отець Роман освятив даний заклад.

Перерізати символічну стрічку та відкрити ІРЦ доручили Тамарі Володимирівни Мазурик та учениці інклюзивного класу Жолоб Софії.
Коментарі
16 листопада
Сьогодні
Вчора
14.11.2018
13.11.2018
12.11.2018
11.11.2018
10.11.2018
09.11.2018
08.11.2018
07.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин