Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Голова Волинської ОДА перевіряє стан робіт у садочку
Голова Волинської ОДА перевіряє стан робіт у садочку

Голова Волинської ОДА проінспектував садочок та інклюзивно-ресурсний центр у Ратному

16:52 11.07.2018
1620

Керівник Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко перевірив будівництво дитячого садочка та оглянув здійснення ходу ремонтних робіт в інклюзивно-ресурсному центрі селища Ратне.

Про це повідомляє відділ внутрішньої та інформаційної політики Ратнівської райдержадміністрації.

Керівник області оглянув масштаб виконаних робіт в дошкільному навчальному закладі спільно з головою райдержадміністрації Андрієм Харламповичем, начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентином Андросюком та керівником дошкільного закладу Оленою Марчук.

Нагадаємо, що дошкільний навчальний заклад фінансується з Державного фонду регіонального розвитку та співфінансується з місцевого бюджету. Проектна потужність дитячого садка 165 місць для перебування дітей віком від 2 до 6 років. Заклад розрахований на дев'ять груп з них: три ясельні групи, три групи для дітей молодшого віку, одна група для дітей середнього віку та дві групи для дітей старшого віку.

Коментуючи побачене, Олександр Савченко зазначив, що садочок на стадії завершення, багато зроблено за останні два місяці (на будівництві голова ОДА був у квітні). Запуск об’єкта планується у серпні

Згодом посадовці оглянули здійснення ремонтних робіт в інклюзивно-ресурсному центрі, який буде розміщений по вул. Серпнева, 5.

Новопризначена директорка закладу Олена Рудчик провела оглядову екскурсію та ділилась планами розміщення кімнат та спецобладння, яке необхідне для дітей з інвалідністю.

Довідково:

Інклюзивно-ресурсний центр є установою, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі – комплексна оцінка), надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл–інтернатів).Коментарі

Олег

12:14 17.07.2018

Хотілось би, щоб пан Савчук відвідав будівнитцтво пункту пропуску "Гута".

21 лютого
Вчора
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин