Ратнівську лікарку спіймали на хабарі

10 Липня 2018, 13:40
Ратнівську лікарку спіймали на хабарі 14110 Джерело: https://www.facebook.com/volprokuratura/posts/250905615712712
Ратнівську лікарку спіймали на хабарі

У вівторок, 10 липня, головного лікаря Ратнівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Людмилу Терещук затримали під час отримання хабара.

Про це Район.Ратне повідомили з власних джерел.

У 10 тисяч гривень очільниця оцінила своє сприяння суб’єкту господарювання, який надає комерційні медичні послуги, у продовженні договору оренди приміщення. Про це інформує прокурор області Максим Киричук на своїй сторінці у Facebook.

Порушницю викрили під час одержання першого траншу неправомірної вигоди у розмірі 6 тисяч гривень.

У кримінальному провадженні провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії, по завершенню яких вирішуватиметься питання щодо повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину та обрання їй запобіжного заходу.

12
Лікарка пояснює свої вчинки
Лікарка пояснює свої вчинки

1
Вилучені гроші
Вилучені гроші

1
Ратнівську лікарку спімали на хабарі
Ратнівську лікарку спімали на хабарі

Коментарі
10 Липня 2018, 21:35
Аж смішно читати, 6 тисяч гривень!!!! А роздули я к цілий мільйон!!! Напевно хтось за це замовлення отримав не менше я к штуку баксів. Вам не здається, що це комусь було вигідно: підприємство на стадії реорганізації, вчора тільки сесія була, а сьогодні бац!!! і хабар!!! Просто прибрали невигідну керівницю, чесну і справедливу, а зараз поставлять когось, що дійсно буде хабарі брати і ділитися з керівництвом району.
10 Липня 2018, 23:58
це звичайно комусь аигідно - треба когось "достойного" поставити. Дуже поряднв і чесна людина, а також чудовий педіатр. Нізащо не вірю, що за договір оренди аимагала кошти?
11 Липня 2018, 01:32
Ну, що падлюки, підставили і радієте. І яка сука пішла з цим липовим хабарем. Крутіть дирки під зірочки на пагонах. В АТО цей борець з хабарництвом точно не був, мабуть довідочку про хворобу має. Людмила ТЕРЕЩУК - хабарник - ХА-ХА-ХА!!! Не там шукєте!
11 Липня 2018, 01:36
знайшли де хабарі шукати краще зарплату платили таку як треба,і вчасно цим лікарям.
11 Липня 2018, 01:44
Дійсно порядна людина, а хабарників треба шукати у відділеннях ЦРЛ...
11 Липня 2018, 02:09
ніколи не повірю про те ЩО ЛЮДА БРАЛА ХАБАР це чесна і порядна жінка
11 Липня 2018, 02:20
Дійсно, не там шукаєте.Просто підставили дійсно чесну людину....Просто, вже не вистачає слів, як не було , так і не має справедливості....
11 Липня 2018, 02:48
Аж смішно коли пишуть про чесність.Беруть від медсестри і.......!!!За все є ТАКСА,по іншому це не назвеш.
11 Липня 2018, 13:00
Людмила Володимирівна, хороша,чесна,порядна людина,а не хабарниця.Підставили ті люди ,кому це вигідно,але на все ще є суд Божий.Все має бути добре.Ми за вас.
11 Липня 2018, 14:36
Дійсно, борються з корупцією... Тільки не там де треба...
12 Липня 2018, 01:31
Так як вони ті гроші *підіткнули* під стіл і це хабар??????? Друга справа якби вона це бачила і в руки взяла! А зайти в кабінет до любого можна не тільки гроші підкласти а й наркотики! Знали як покласти але не вистачає професіоналізму!!!!!!!! В гірниках на озері пити горілку і вирішувати як Люду ***убрати*** з посади! Це стид і позор тим лікарям які мітили на її крісло! Я думаю що цих людей чекає те саме! Хто глибоко копає якмку той сам перший впаде!!!! Володимирівна дуже порядна людина! Ясне діло всі добрий не будеш але так з нею поступити могли тікі ті люди які за горілку продадуть все))))))
12 Липня 2018, 01:53
В кого вистачило підлості підставити Людмилу Володимирівну?? В голові невкладається.... Кому і де вона перейшла дорогу?? Це нечесно по відношенню до неї.. Навіщо???? Вона дуууже хороша людина і ЛІКАР з великої літери... Схаменіться!!!! Будьте людьми!!!!!!!
12 Липня 2018, 14:40
падлюки кому хочеться сісти в її крісло ...схаменіться
12 Липня 2018, 17:59
Що за паніка? Якщо не брала ,то не буде відбитків пальців. А якщо брала, .... тоді стиль і позор.
12 Липня 2018, 17:59
Що за паніка? Якщо не брала ,то не буде відбитків пальців. А якщо брала, .... тоді стиль і позор.