Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ратнівчан навчали розпочинати власний бізнес
Ратнівчан навчали розпочинати власний бізнес

Ратнівчан навчали розпочинати власний бізнес

10:21 04.07.2018
110

У вівторок, 3 липня, для безробітних ратнівчан провели тренінг «Як розпочати свій бізнес?».

У заході взяли участь 15 осіб, які цікавляться організацією власного бізнесу, перспективами розвитку підприємництва в регіоні. Про це повідомляє провідний фахівець з профорієнтації Ратнівської районної філії ВОЦЗ Леся Захарчук.

Спеціалістка ознайомила присутніх з можливістю започаткування власної справи за сприянням служби зайнятості, основними поняттями: «підприємець», «підприємництво», «бізнес-план». Корисною для присутніх стала інформація про різноманітні бізнес-ідеї та шляхи втілення їх в життя. Леся Іванівна звернула увагу присутніх на переваги та труднощі, які можуть виникати при започаткуванні власної справи, проаналізувала формулу успіху в бізнесі та надала поради щодо успішного його ведення.

Фахівчиня районного центру зайнятості Алла Шевчук наголосила на організаційних моментах під час проходженнях навчання, термінах навчання, поважних та неповажних причинах припинення навчання, навела приклади успішних підприємців, які за сприянням служби зайнятості започаткували бізнес.

Читайте також: Як у Ратному шукачів роботи знайомили із соціальними послугами служби зайнятості.

Цікавим моментом було започаткування власного бізнесу у сфері зеленого туризму та обслуговування населення. Присутні охоче спілкувалися з питань туристичної привабливості Волині, мальовничих куточків поліського краю, відродження народних промислів та ремесел.

У результаті семінару двоє осіб виявили бажання розпочати власну справу за сприянням служби зайнятості, пройти психодіагностичне тестування та згідні на навчання основам підприємницької діяльності на курсах «підприємець-початківець»

;
Коментарі
21 вересня
Сьогодні
Вчора
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
12.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин