Жителів Ратнівщини просять вчасно косити траву біля власних будівель

10 Липня 2024, 09:09
Скошування трави 350
Скошування трави

Жителів Ратнівської громади просять утримувати свої прилеглі території у належному санітарному стані, вчасно викошувати траву та знищувати карантинні рослини. 

З таким проханням виконавчий комітет Ратнівської селищної ради звернувся до всіх керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, а також громадян, які мають будинки на правах приватної власності. Про це написали на сайті Ратнівської громади.

«Літо продовжується, проте трави ще досить вдосталь, а отже власні та  прилеглі території доглядати треба. Усі керівники юридичних установ, громадяни, та фізичні особи-підприємці, хто не встиг покосити власні та прилеглі території, зобов’язані це зробити. З метою дотримання чистоти і порядку в Ратнівській селищній раді просимо вас дотримуватись Правил благоустрою територій населених пунктів Ратнівської селищної ради, від 28.02.2023 № 24/5», − ідеться в повідомленні.

Комунальники працюють у місцях загального користування – на узбіччях доріг, в парках, біля закладів комунальної власності громади. На інших ділянках – присадибних територіях, біля будівель і будинків скошувати траву повинні мешканці.

«Шановні жителі нашої громади! Не залишайтеся байдужим до чистоти! Долучайтесь до спільної справи! Підтримуйте порядок постійно», − закликали в повідомленні.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром