У Велимче востаннє повертається захисник Олександр Видрич

Жителів Велимченської громади просять гідно зустріти загиблого 27-річного нацгвардійцяОлександра Видрича.
Старший сержант прибуде на щиті 21 червня орієнтовно о 20:00- 20:30. Про це написала голова громади Анастасія Павлович у фейсбуці.
Маршрут: Ковель – Сереховичі – Підсинівка − Датинь − Велимче, вулиця Центральна, де мешкав воїн.
У будинку захисника 22 червня об 11:00 відслужать літію. Звідти буде прощальна хода до Свято-Покровського храму, де відбудеться чин похорону, який очолить отець Сергій.
Прощатимуться з нацгвардійцем на кладовищі села Велимче (урочище «Плав»).
«Звертаюся до кожного зустріти нашого захисника. Відкладіть всі свої нагальні справи. Наш обовʼязок гідно зустріти й вшанувати світлу памʼять Воїна Олександра… Зустрінемо нашого Героя живим коридором Слави. Прошу встелити дорогу до рідного порогу квітами!», − написала очільниця громади Анастасія Павлович.
Читайте також:
- Любешів
На Любешівщині жалобу продовжили до 14 червня
- Стара Вижівка
Назавжди 33: у Смідинській громаді вшанували пам’ять загиблого захисника України
- Любешів
На Любешівщині до 13 червня триватиме жалоба
- Стара Вижівка
На колінах, з молитвою та сльозами: Старовижівська громада попрощалася із загиблим воїном
- Стара Вижівка
На Сумщині від удару дрона загинув захисник зі Смолярів Василь Кавас