У Велимче востаннє повертається захисник Олександр Видрич

#   1475
У Велимче востаннє повертається захисник Олександр Видрич

Жителів Велимченської громади просять гідно зустріти загиблого 27-річного нацгвардійцяОлександра Видрича.

Старший сержант прибуде на щиті 21 червня орієнтовно о 20:00- 20:30. Про це написала голова громади Анастасія Павлович у фейсбуці.

Маршрут: Ковель – Сереховичі – Підсинівка − Датинь − Велимче, вулиця Центральна, де мешкав воїн.

У будинку захисника 22 червня об 11:00 відслужать літію. Звідти буде прощальна хода до Свято-Покровського храму, де відбудеться чин похорону, який очолить отець Сергій.

Прощатимуться з нацгвардійцем на кладовищі села Велимче (урочище «Плав»).

«Звертаюся до кожного зустріти нашого захисника. Відкладіть всі свої нагальні справи. Наш обовʼязок гідно зустріти й вшанувати світлу памʼять Воїна Олександра… Зустрінемо нашого Героя живим коридором Слави. Прошу встелити дорогу до рідного порогу квітами!», − написала очільниця громади Анастасія Павлович.

Останні новини

Всі

12 червня 2026

11 червня 2026

Переглянути все