У Велимченській громаді – триденна жалоба через загибель військовослужбовця

У Велимченській громаді оголосили триденну жалобу у зв’язку із загибеллюОлександра Видрича, військовослужбовця Національної гвардії України, старшого лейтенанта.
Жалоба триватиме по 21 червня 2024 року. Відповідне розпорядження підписала голова Велимченської громади Анастасія Павлович.
На знак скорботи за загиблим на адміністративних будівлях приспустять Державний прапор України, а закладам рекомендували обмежити розважальні заходи.
Читайте також:
- Любешів
На Любешівщині жалобу продовжили до 14 червня
- Стара Вижівка
Назавжди 33: у Смідинській громаді вшанували пам’ять загиблого захисника України
- Любешів
На Любешівщині до 13 червня триватиме жалоба
- Стара Вижівка
На колінах, з молитвою та сльозами: Старовижівська громада попрощалася із загиблим воїном
- Стара Вижівка
На Сумщині від удару дрона загинув захисник зі Смолярів Василь Кавас