На війні загинув 27-річний нацгвардієць з Велимченської громади

У російсько-українській війні загинув військовослужбовець Національної гвардії України, старший лейтенант Олександр Видрич (20.08.1996-18.06.2024).
Про це написала голова Велимченської громади Анастасія Павлович у фейсбуці.
«Непоправної втрати зазнала сім’я військовослужбовця, наша Велимченська громада та вся Україна. Олександр Видрич був Людиною з великої літери, люблячим чоловіком, турботливим сином, чудовим братом, надійним другом та мудрим командиром щодо підлеглих. Усупереч тяжкій військовій реальності беріг доброту серця та залишив світлий спомин в памʼяті побратимів», − ідеться в повідомленні.
Очільниця громади висловила щирі співчуття рідним Олександра Видрича – дружині Ользі, батькам Аллі Вікторівні та Сергію Васильовичу, сестрі Валентині.
«Світлого спочинку душі Воїна та молитовного супроводу. Сумуємо разом із родиною, низько схиляємо голови у скорботі», − ідеться в дописі.
Тіло Олександра Видрича доставлять додому найближчими днями. Про день та порядок чину похорону повідомлять згодом.

Читайте також:
- Любешів
На Любешівщині жалобу продовжили до 14 червня
- Стара Вижівка
Назавжди 33: у Смідинській громаді вшанували пам’ять загиблого захисника України
- Любешів
На Любешівщині до 13 червня триватиме жалоба
- Стара Вижівка
На колінах, з молитвою та сльозами: Старовижівська громада попрощалася із загиблим воїном
- Стара Вижівка
На Сумщині від удару дрона загинув захисник зі Смолярів Василь Кавас