Мав 12 нагород: у Комаровому попрощалися із загиблим оборонцем

20 Червня 2024, 09:20
Похорон захисника 995
Похорон захисника

У селі Комарове на Ратнівщині прощалися з молодим воїном Миколою Лук’янюком, який захищав Україну десять років.

Поховали захисника 19 червня. Про це написали на сторінці Ратнівської селищної ради у фейсбуці.

«Попрощатися з Героєм прийшло чи не все село, приїхали побратими, незважаючи на свої бойові поранення, була й кохана... Ніхто не міг стримати сліз, адже Микола був чудовою людиною, надійним другом і товаришем, люблячим сином та братом. Для всіх він був світлим, щирим, усміхненим і завжди веселим», − ідеться в дописі.

«Він був воїном-професіоналом. З ним не страшно було йти на бойове завдання, бо знав що повернешся живим. Він з тих, хто був надійним товаришем в бою, любив свою сім’ю, про яку постійно говорив і піклувався. Він той, хто був відданий своїй державі. Ми втратили справжнього Воїна…» − говорив кожен з присутніх побратимів.

Брати полеглого в глибокій скорботі прощалися востаннє з рідним братом, несучи з військовими труну на руках.

 «Він не хотів розповідати де він, що з ним. Ніколи не хизувався досягненнями, хоча нагород за десять років мав 12, але про них я дізналась лише після його смерті, коли відкрила коробку… Беріг мене, бо і фото з служби теж не надсилав. Лише перед загибеллю надіслав… одне фото, ніби прощався, бо не бачила його вже більше року… Він завжди усміхнений, і на останній фото мені теж усміхався…» − з болем і тугою згадувала матір захисника.

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром