Не прийшов у пункт збору: ухилянтові із Комарового присудили понад півтора року в'язниці

23 Травня 2024, 11:02
Не прийшов у пункт збору: ухилянтові із  Волині присудили понад півтора року в'язниці 778
Не прийшов у пункт збору: ухилянтові із Волині присудили понад півтора року в'язниці

У Ратному судили уродженця села Комарове Ратнівської громади, котрий ухилився від призову на військову службу під час мобілізації.

Про це йдеться у вироку Ратнівського районного суду від 20 травня, передає кореспондент Район.Ратне.

Чоловік, який перебуває на обліку з 10 січня 1997 року, пройшов військову-лікарняну комісію 16 серпня 2023 року. ВЛК визнала його придатним до військової служби без обмежень.

Згодом, 31 серпня 2023 року, працівники ТЦК намагалися вручити йому повістку про обов`язок з`явитися 4 вересня для подальшого відправлення до військової частини. Проте уродженець села Комарове відмовився її отримувати.

Після, чоловік не маючи правових підстав для відстрочки від призову, не з`явився без поважних причин у пункт збору для подальшого проходження служби у війську, тим самим ухилився від мобілізації.

Обвинувачений винуватість у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю, дав показання про те, що є військовозобов`язаним, пройшов медичну комісію, якою визнаний придатним до військової служби. Причину неявки у пункт збору не пояснив. Указав, що двічі проходив військове навчання на полігонах України, однак до лав ЗСУ його не розподілили, востаннє у зв`язку із незадовільним станом здоров`я.

Суд ухвалив рішення визнати чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею.336 Кримінального Кодексу України, та призначити покарання із застосуванням статті 69 Кримінального Кодексу України у виді позбавлення волі на строк один рік та шість місяців.

Вирок можна оскаржити у Волинському апеляційному суді через Ратнівський районний суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Читайте також: Ратне: за незаконний продаж сигарет оштрафували пенсіонерку на понад шість тисяч гривень

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром