У Ратному керівники громад Волині обмінювалися досвідом роботи в умовах війни

03 Травня 2024, 15:02
У Ратному керівники громад Волині обмінювалися досвідом роботи в умовах війни 783
У Ратному керівники громад Волині обмінювалися досвідом роботи в умовах війни

У селищі Ратне Ковельського району голови кількох громад Волині ділилися своїм досвідом роботи під час війни.

Про це йдеться на сторінці ULEAD з Європою в Волинській області у фейсбуці.

Мета зустрічі - посилити горизонтальну комунікацію між головами громад північного прикордоння Волинської області, проінформувати їх про поточні пропозицій Програми U-LEAD та можливі шляхи розв'язання проблемних питань ОМС під час війни. Про це повідомив Анатолій Пархом’юк, керівник Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Волинській області.

За його словами, захід відбувся за участі голів Головненської, Дубечненської, Заболоттівської, Забродівської, Любомльської, Ратнівської, Рівненської, Самарівської, Сереховичівської, Старовижівської та Шацької територіальних громад Ковельського району. Частина із зазначених громад межує з Республікою Білорусь та на початку російського вторгнення, саме ці громади активно формували лінії оборони та долучались до будівництва фортифікаційних споруд.

 «Серед присутніх — громади, які на початку повномасштабного вторгнення активно формували лінії оборони та долучались до будівництва фортифікаційних споруд. Програма U-LEAD підтримувала їх у той складний час та надавала у вигляді пакетів підтримки генератори, інструменти тощо. Ми підтримуємо ці громади й надалі – надаємо консультативний та експертний супровід у вирішенні питань пов’язаних із діяльністю ОМС під час війни», – зазначив Анатолій Пархом’юк.

Спікерами заходу виступили голова Ковельської РВА Ольга Черен, голова Ратнівської селищної ради Віталій Бірук, керівник Волинської регіональної філії ДП Центр ДЗК Олександр Семенюк та представники команди Регіонального офісу Програми U-LEAD.

Обговорення стосувалося проблем та викликів для громад північного прикордоння та визначення напрямків й інструментів розвитку зазначених громад. Говорили й про безпекові питання, здійснення заходів пов’язаних із відновленням інфраструктури, інженерних споруд, а також говорили про результати та планування подальших дій, в тому числі співпраці з Програмою U-LEAD.

«Такі заходи – це можливість для громад обговорити проблематику, обмінятися досвідом вирішення складних питань, що виникають в ОМС під час воєнного стану. Для нас цей захід важливий також тим, що ми можемо звіріти «годинники» потреб громад й можливостей Програми U-LEAD. Такі зустрічі допомагають зрозуміти запит від ОМС та обирати інструменти підтримки громад для розвитку спроможного місцевого місцевого самоврядування», – підсумував Анатолій Пархом’юк.

Читайте також: У Ратнівській громаді стартував проєкт для патронатних сімей

Коментар
16/01/2025 Четвер
16.01.2025
15.01.2025
14.01.2025