Керівниця Ковельської РВА долучилася до сесії Самарівської сільської ради

03 Квітня 2024, 17:20
Керівниця Ковельської РВА долучилася до сесії Самарівської сільської ради 356
Керівниця Ковельської РВА долучилася до сесії Самарівської сільської ради

Очільниця Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен взяла участь у сесії Самарівської сільської ради.

Засідання відбулося 3 квітня, про це йдеться на сторінці держустанови у фейсбуці.

Перед початком пленарного засідання, керівниця Ковельської РВА обговорила низку важливих питань життєдіяльності громади в умовах правового режиму воєнного стану з головою, керівниками окремих структурних підрозділів Самарівської сільської ради, старостами старостинських округів, депутатами сільської ради, директорами загальноосвітніх закладів.

В ході розмови проаналізували хід виконання на підвідомчій території завдань з мобілізації людських та транспортних ресурсів, будівництва військових, інженерно-технічних та фортифікаційних споруд вздовж лінії українсько-білоруського державного кордону в межах територіальної громади, фінансової та матеріальної підтримки ЗСУ, Державної прикордонної служби та інших військових формувань, виконання бюджету, обговорили питання щодо проблемних ділянок доріг, організації пасажирських перевезень автобусними маршрутами загального користування тощо.

Також присутні розглянули питання щодо запровадження пропускного режиму перебування для жителів та суб’єктів господарювання в п'ятикілометровій зоні від лінії державного кордону з республікою білорусь.

Під час розмови присутнім наголосили на необхідності активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи про порядок видачі відповідних перепусток.

Під час візиту до територіальної громади, керівниця Ковельської РВА ознайомилась з ходом будівництва військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд вздовж лінії державного кордону, а також висловила вдячність тим, хто залучений до цієї роботи.

 

Читайте також: У Заліському ліцеї запрацював клас безпеки

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром