У Турському ліцеї відкрили клас безпеки

18 Березня 2023, 09:30
У ліцеї на Волині відкрили клас безпеки 560
У ліцеї на Волині відкрили клас безпеки

У ліцеї села Тур Заболоттівської громади розпочав роботу клас безпеки.

Урочисте відкриття відбулося у п’ятницю, 17 березня, повідомляє Катерина Головій на сторінці громади у фейсбуці.

На відкриття класу прийшли працівники ДСНС, військові та представники селищної ради.

Завдання такого класу – навчити школярів правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомити з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, сформувати навички надання домедичної допомоги тощо.

У класі є необхідне для тематичного навчання дітей приладдя. Зокрема, куточок мінної безпеки, спорядження пожежника, простір для психологічного розвантаження.

До роботи у класі безпеки будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС району та області, Національної поліції, медичні працівники, практичні психологи, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо.

У новоствореному класі педагогічні працівники ліцею провели фрагменти уроків, де учні продемонстрували відмінні знання із безпеки життєдіяльності, пригадали правила безпечної поведінки у побуті, дізналися про причини пожеж та дії у разі їх виникнення, вчилися розпізнавати небезпечні предмети, дізналися від військових про сучасні боєприпаси та правила поведінки з ними.

Головне завдання класу безпеки - це досягти того, аби кожна дитина добре запам'ятала чіткий алгоритм дій та не панікувала у нестандартних ситуаціях.

На вулиці школярів чекала машина оперативно-рятувальної служби, рятувальники розповіли дітям про різне обладнання за допомогою якого проводяться рятувальні роботи, дозволили дітям посидіти за кермом автівки, одягти спецкостюми та пофотографуватися з ними.

Відкриття таких класів безпеки заплановано в усіх ліцеях громади протягом 2023 року.

Захід відбувся у межах реалізації Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя.

 Читайте також: Ратнівському ліцею дозволили використати підвальні приміщення кінотеатру для облаштування укриття

 

 
Коментар
28/03/2023 Вівторок
28.03.2023
27.03.2023