Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Робоча зустріч працівників служби зайнятості із підприємцями
Робоча зустріч працівників служби зайнятості із підприємцями

Заболоттівська ОТГ: обговорили перспективи зайнятості жителів громади

09:10 23.02.2018
769

Директор Ратнівського районного центру зайнятості Іван Миронюк та фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг державної служби Наталія Оніщук зустрілися із керівником та підприємцями Заболоттівської громади.

Про це повідомляють на сайті Ратнівської районної філії Волинського ОЦЗ.

Під час візиту обговорили питання програми зайнятості населення територіальної громади, домовилися щодо організації оплачуваних громадських робіт, перспективи розвитку, економічні, соціальні аспекти, порушили питання створення нових робочих місць в громаді, розвитку підприємництва.

Голова Заболоттівської ОТГ Валерій Свіржевський, презентуючи територіальну громаду, зазначив, що вона лише починає свій розвиток.

Керівник розповів, що наразі діяльність спрямовується на розв’язання найбільш нагальних проблем - удосконалення рівня матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, підвищення якості надання освітніх послуг у закладах освіти, не менш важливим є й питання зайнятості безробітних громадян.

Працівник служби зайнятості Наталія Іванівна наголосила на кадрових потребах. Зокрема, громаді не вистачає директора публічної бібліотеки, спеціаліста з правової безпеки й військового обліку, фахівця соціальної роботи.


Також представники районної філії Волинського ОЦЗ відвідали приватних підприємців, які впроваджують свою діяльність на території ОТГ у сфері торгівлі – Аллу Бадзюк та Тетяну Селюк.

Іван Миронюк та Наталія Оніщук інформували роботодавців з сервісними послугами служби зайнятості,обговорили ситуацію, що склалася на місцевому ринку праці.

Зокрема ратнівські фахівці зосередили увагу на порядку надання компенсації єдиного соціального внеску при створенні нових робочих місць та можливості стажування на робочому місці.

Наприкінці, учасники заходу подякували за надану можливість викласти свої думки щодо перспектив розвитку громад, а також висловили сподівання про подальшу плідну співпрацю.Коментарі
23 січня
Вчора
21.01.2019
20.01.2019
19.01.2019
18.01.2019
17.01.2019
16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин