У Гуті стоїть пам'ятник із радянською зіркою

25 Вересня 2022, 15:38
У селі на Ратнівщині стоїть пам'ятник із радянською зіркою 1005
У селі на Ратнівщині стоїть пам'ятник із радянською зіркою

У центрі села Гута Заболоттівської громади стоїть «Пам'ятник землякам» із радянською зіркою.

Обговорення щодо доцільності наявності радянської зірки у пам'ятника проводять у соцмережі фейсбук місцеві жителі.

«Шановні жителі села Гута звертаюся до Вас і хочу почути вашу думку. В центрі села біля клубу стоїть пам'ятник загиблих солдатів, і збоку стоїть велика зірка, можливо неї потрібно замінити на тризуб, чи можливо на щось інше», – написав Валерій Штик.

«При чому тут зірка? Вінок догори дригом стоїть- ніхто не бачить.а щось зрізати дай. бо всі ріжуть.придумайте щось оригінальніше, куди гроші діти.з теперішніми цінами і так люди ледь виживають.прийде час, закінчиться війна,повернуться,хто воював,відбудуємо», - написав користувачка Татьяна Адамовна Луцик.

Користувач Іван Панасюк коментує: «Кожна епоха має свою символіку ! Вона потрібна для того, щоб коли ця епоха мине нагадувати про себе! Зірка це символ Радянського союзу, символ Сталінізму і НКВД, символ, який може нагадати про Пакт Молотова і Робентропа..... Які добрі спогади вона може викликати у людини?».

Довідково: 

«Пам'ятник землякам» у селі Гута датується 1941-1945 роками, автором якого є московська експериментальна база. Спорудили пам'ятник 1981 року, стоїть на утриманні Виконкому Гутянської сільської ради (за матеріалами Вікіпедії)

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром