Бензину немає: як переміщатися містом

23 Червня 2022, 15:53
Бензину немає: як переміщатися містом Реклама 127
Бензину немає: як переміщатися містом

Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну завдало чимало бід українцям. У тому числі – проблеми із паливом.

Через брак бензину доводиться шукати альтернативні способи пересування містом. Ми запропонуємо кілька актуальних, які варто взяти на озброєння.

Велосипед — зручність для всієї родини

Велосипед – один з альтернативних видів транспорту для пересування містом. Загалом він — криза для магнатів у різних сферах: не потребує бензину, не забруднює повітря, не вимагає сплати податків, ще й зміцнює ваше здоров’я. Вибираючи велосипед, краще орієнтуватися на міські полегшені моделі, якщо не припускаєте можливості вилазки в гори. Їзда на велосипеді несе в собі такі переваги:

 • швидке пересування без пробок і нервів;
 • прокачування серцево-судинної системи та профілактика варикозу;
 • ідеальна фігура навіть за любові до солодкої та шкідливої ​​їжі;
 • можливість насолоджуватися навколишніми видами, відносно чистим повітрям і співом птахів у теплу пору року.

Велосипед бажано підбирати під кожного окремого члена сім’ї залежно від росту та ваги.

З мінусів пересування велосипедом містом — складність зберігання транспортного засобу в умовах квартири. В цьому випадку краще віддати перевагу моделям зі складною рамою.

Ролики: спорт та швидкість

Якщо ви відносно молоді, не боїтеся швидкості, то використовуйте ролики як засіб пересування. Модель краще вибирати на поліуретанових колесах із надійною системою гальмування. Регулярно катаючись на роликах, ви отримуєте багато корисностей:

 • дбаєте про красу фігури;
 • прокачуєте м’язи ніг і корсета;
 • тренуєте витривалість;
 • маєте можливість вибиратися в парк або будь-яку іншу відкриту територію компанією, щоб активно відпочити.

Єдиний вагомий мінус пересування містом на роликах у тому, що всю необхідну ношу потрібно возити в рюкзаку за плечима, тоді як на велосипеді для цього передбачено кошик.

Електросамокат — найкраще рішення сучасності

Його українці обирають дедалі більше, особливо в останні пів року. Електросамокат — надійний альтернативний засіб пересування на теплу пору року. Користей від нього маса:

 • дає можливість переміщатися з пункту А пункт Б без пробок і нервів;
 • забезпечує повну незалежність від міського транспорту й графіку його руху;
 • а ще його застосування — це безпосередня турбота про збереження довкілля: електросамокати не забруднюють повітря вихлопними газами.

Цей вид транспорту ідеальний з весни до пізньої осені, доки немає істотних опадів та морозів. Але сподіваємось, що вже до початку вересня ЗСУ здобуде вірну перемогу над ворогом на території України і ситуація з бензином налагодиться.

Єдиний відносний мінус використання електросамокату як альтернативного транспорту – необхідність регулярно заряджати його та відстежувати рівень зарядки акумулятора.

Пішки – теж корисно

Якщо пункт призначення знаходиться недалеко від дома, відстань становить близько 4 км, можна цілком вирушити в дорогу пішки. Такі прогулянки корисні для здоров’я та загального самопочуття. А ще —  дозволяють надихатись киснем, чого особливо не вистачає офісним співробітникам і фрілансерам, що ведуть малорухливий спосіб життя.

Коментар
27/06/2022 Понеділок
27.06.2022
26.06.2022