Ратне: де можна отримати психологічну допомогу людям, котрі постраждали від воєнних дій

23 Червня 2022, 15:40
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Враховуючи ситуацію в країні, вкрай важливо забезпечити надання вчасної психологічної підтримки та допомоги всім громадянам України, які цього потребують.

Інформацію про те, де можна отримати психологічну допомогу розмістили на сайті Ратнівської селищної ради

Постраждалі від експлуатації та/або насильства за ознакою статі, зокрема від сексуального насильства, пов`язаного з конфліктом, можуть отримати комплексну медичну та психологічну допомогу (консультації медичних спеціалістів, різні обстеження, лікування) у Реабілітаційному центрі Міжнародної організації з міграції МОМ (м.Київ). За умовами центру можливе перебування в середньому від 3 днів до 2 тижнів, протягом яких клієнт отримує повний спектр послуг – обстеження, консультування психолога/ психотерапевта, призначення лікування тощо. Для влаштування до Реабілітаційного центру звертатися на гарячу лінію Представництва МОМ в Україні - 527, 0800505501 (прийом дзвінків щодня з 8.00 до 20.00).

Окрім цього, на території Ратнівської селищної ради при Комунальному закладі «Центр надання соціальних послуг» Ратнівської селищної ради функціонує мобільна  бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Люди, які потребують соціально-психологічної допомоги можуть звернутися за адресою смт Ратне, вул.Центральна 19, Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Ратнівської селищної ради або за телефоном 2-94-07.

Коментар
27/06/2022 Понеділок
27.06.2022
26.06.2022