Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як у Ратному відзначили День місцевого самоврядування

09:00 09.12.2017
900

З нагоди Дня місцевого самоврядування у Ратнівській РДА зібралися представники влади, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування а також керівники підприємств установ та організацій.

Про це інформують на сайті Ратнівської РДА.

Хочу відзначити конструктивну співпрацю райдержадміністрації з районною радою. На кожній сесії ми знаходимо точки дотику, спільно вирішуємо найважливіші проблеми життя Ратнівщину. Дякую за розуміння депутатському корпусу, апарату та керівництву районної ради.

У цей день зичу усім присутнім, ветеранам органів місцевого самоврядування, нинішнім активним представникам цієї галузі, міцного здоров’я, віри в себе, віри в свої колективи, громади, віри в нашу Україну, миру серед вас усіх та миру нашій ненці-Україні,- привітав присутніх голова районної державної адміністрації Андрій Харлампович.

За активну життєву та громадянську позицію, вагомий особистий внесок у зміцнення народовладдя в районі та з нагоди Дня місцевого самоврядування Андрій Харлампович вручив Почесні грамоти районної державної адміністрації:

Макаруку Михайлу Михайловичу, голові Ратнівської районної ради;

Калачуку Миколі Михайловичу, сільському голові Забродівської сільської ради;

Маргесу Миколі Володимировичу, сільському голові Самарівської сільської ради;

Павлович Анастасії Іванівни, сільський голова Велимченської сільської ради;

Свіржевському Валерію Георгійовичу, селищному голові Заболоттівської селищної ради;

Кулику Володимиру Миколайовичу, селищному голові Ратнівської селищної ради.

Привітав колег головний представник органів місцевого самоврядування – голова районної ради Михайло Макарук. Також до вітань долучилися головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Терещук, директор ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» Микола Мельник та директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім. В. Газіна смт Ратне Катерина Власюк.

За культурну програму дійства відповідали: художній колективів та виконавців Ратнівського районного будинку культури, солістки Велимченського будинку культури Олени Коляди та аматор сцени Сергія Ліщука.
Коментарі
20 лютого
Вчора
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин