У Ратнівському лісгоспі новий очільник

03 Грудня 2021, 09:20
У Ратнівському лісгоспі новий очільник 1413
У Ратнівському лісгоспі новий очільник

Директором державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство» призначили Сергія Тишковця

У четвер, 2 грудня, його представив колективу начальник управління Олександр Кватирко. повідомляє пресслужба ВОУЛМГ.

Зауважимо, до цього з 2019 року посаду обіймав Володимир Чикор.

«Це призначення як почесна, так і доволі непроста подія у вашій трудовій біографії, – звернувся до новопризначеного керівника Олександр Кватирко. – Тому що відповідальність велика. Тому що підприємство має багато напрямків. Тому що ситуація завжди потребує контролю. Ви маєте не просто втримати економічні показники, а показати розвиток – ми ставимо до вас такі вимоги. Налагодити співпрацю з органами влади, представниками громадськості, мешканцями громад – теж серед пріоритетів».

Привітали нового керівника голова Ковельської районної державної адміністрації Ольга Черен, районної ради В’ячеслав Шворак та голова Ратнівської територіальної громади Віталій Бірук.

Керівники району наголосили на важливості співпраці з громадами, відкритості в роботі та соціальної відповідальності державного підприємства в регіоні.

З біографії. Сергій Тишковець працює в лісові галузі з 2016 року. Розпочав свою трудову діяльність з посади помічника лісничого Звірівського лісництва Ківерцівського держлісгоспу, згодом призначений лісничим Холоневичівського лісництва ДП «Цуманське ЛГ», тоді – директором державного підприємства «Лісомисливське господарство «Звірівське».

Читайте також:  У Жиричах місцевий мешканець незаконно зрізував дерева

Коментар
29/01/2022 П'ятниця
28.01.2022
27.01.2022