На одній із вулиць Ратного впорядкували місце біля сміттєвих баків

02 Грудня 2021, 09:22
На одній із вулиць Ратного впорядкували місце біля сміттєвих баків 493
На одній із вулиць Ратного впорядкували місце біля сміттєвих баків

У селищі Ратне впорядкували територію біля сміттєвих баків по вулиці Проектна.

Про це йдеться на сайті Ратнівської селищної ради.

У середу, 1 грудня, виконавчий комітет Ратнівської селищної ради вжив заходів біля сміттєвих баків по вулиці Проектної із прибирання щодо упорядкування та приведення до належного естетичного та санітарного стану.

Дотримання правил благоустрою передбачає належне поводження з побутовими відходами. Забороняється вивезення великогабаритних відходів, ремонтного сміття, листя та гілля дерев у невстановлені для цього місця. Варто зауважити, що за порушення цих Правил установлюється адміністративна відповідальність.

«Виконавчий комітет Ратнівської селищної ради звертається до мешканців селища з проханням НЕ СМІІТИТИ і разом підтримувати чистоту довкілля. У разі наявності накопичення побутових відходів, або якщо мешканці стали свідками несанкціонованого вивезення побутових відходів, сміття на території селищної ради просимо оперативно інформувати виконавчий комітет селищної ради або особисто, або через депутатів. Прядок та благоустрій території Ратнівської громади залежить від кожного з нас!!!» – йдеться на сайті.

Читайте також: Заболоттівська громада: рибпатруль викрив двох порушників

Коментар
29/01/2022 П'ятниця
28.01.2022
27.01.2022