Ратнівщина: автодорогу, яка з’єднує два контрольно-пропускні пункти, планують здати в експлуатацію до кінця року

14 Жовтня 2021, 11:15
Асфальт 378
Асфальт

Цьогоріч на відновлення волинських доріг місцевого значення спрямували державну субвенцію 577 мільйонів гривень, з них на капітальний ремонт передбачено 461 мільйон гривень, решта – поточний дрібний ремонт та утримання.  

Про це в ефірі телеканалу ГІТ: Громадське Інтерактивне Телебачення розповів заступник директора ДП «Служба місцевих автодоріг області» Тарас Кучманич.

Зазначимо, завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», фінансування відновлення місцевої дорожньої інфраструктури, у порівнянні з минулими роками, збільшене у кілька разів.

ДП «СМАД» опікується місцевими дорогами, загальною протяжністю 4 399, 6 кілометрів. Багато з цих доріг уже давно потребують капітального ремонту та відновлення, там порушені усі експлуатаційні та ремонтні терміни.

«В пріоритеті ті дороги, які з’єднують населені пункти з центрами громад. Також важливою є соціальна складова. Для прикладу – це наявність опорної школи та ФАПу в селі чи селищі, – пояснює Тарас Кучманик. – Капітальний та поточний середній ремонт доріг місцевого значення відбувається в рамках загальнонаціональної програми «Велике будівництво».

Загальна вартість капітального ремонту 1 кілометра дороги становить 11-13 мільйонів гривень, середнього поточного – 7-8 мільйонів».

«Доріг в аварійному стані на Волині немає, є дороги з підвищеною ямковістю. Усе це ми намагаємося усувати в межах експлуатаційного утримання. Якщо ж ні, то включаємо такі дороги до переліку доріг капітального ремонту, – розповідає заступник директора ДП. – Відтак, цьогоріч на Волині відновлюємо 21 місцеву дорогу, в тому числі 4 мости».

До кінця року буде здано в експлуатацію дорогу КПП «Самари» - Язавні - Теребовичі - Підлужне - Гірки - /М-19/ - Жиричі - Тур - КПП «Тур». Важлива автодорога, які з’єднує два контрольно-пропускні пункти.

Розповів заступник директора ДП «СМАД» Тарас Кучманич і про плани на 2022 рік.

«Перелік доріг формується на початку року, спільно із депутатським корпусом та органами місцевого самоврядування. Усі дороги, які подаються до переліку, повинні мати проєктно-кошторисну документацію, – зазначає посадовець. – У 2022 році плануємо відновити понад 30 місцевих доріг, частина з них – це дороги, які розпочали відновлювати у 2021 році.

 Читайте також: Велике будівництво: як проходить ремонт міжнародної дороги поблизу села Сільце

Коментар
25/10/2021 Неділя
24.10.2021
23.10.2021
22.10.2021