Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

На Великодні свята у храмах Ратнівщини проводитимуть дезінфекцію та запровадять обов'язковий масковий режим

09:15 07.04.2021
1071

У Ратнівській селищні раді керівництво громади та священнослужителі обговорили питання з налагодження співпраці та підготовку до святкування Великодня.

Зустріч Ратнівського селищного голови Віталія Бірука, старост, начальника Ратнівського ВУЖКГ Адама Нінічука зі священнослужителями громади відбулася у вівторок, 6 квітня. Про це інформує Ратнівська селищна рада.

«Завдяки тісній співпраці влади, громадськості та духовенства наша мета щодо покращення життя в громаді буде досягнута. Адже священнослужителі дбають про мир у душі, а влада – мир, спокій та чистоту в громаді», – зазначив Віталій Іванович.

Під час спілкування представники духовенства окреслили питання, що стосуються доброустрою церковних територій, вивозу сміття, прибирання кладовищ та ремонту храмів і доріг, які ведуть до них. Зі свого боку очільник громади запевнив, що селищна влада не залишається осторонь проблем та завжди готова надавати допомогу з доброустрою.

Крім того, керівники обговорили ряд питань щодо проведення Великодніх заходів у територіальній громаді в умовах карантинного режиму. Зокрема, у храмах проводитимуть дезінфекцію, максимально дотримуватимуться правил гігієни та маскового режиму.

На завершення Віталій Іванович подякував священнослужителям за готовність до співпраці, відкритість та небайдужість, отримавши від духовенства побажання здоров’я, Божої благодаті на многая і блага літа.


Читайте також: Голова Заболоттівської громади задекларував доходи за 2020 рік

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
14 квітня
Сьогодні
Вчора
12.04.2021
11.04.2021
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021
07.04.2021
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю