Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Українців пускатимуть у Білорусь лише за закордонними паспортами

12:10 25.05.2020
812

З 1 вересня 2020 року припиняють використання паспорта громадянина України для виїзду до Республіки Білорусь через пункти пропуску на українсько-білоруському державному кордоні.

Таке рішення прийняли 13 травня на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це повідомляють на Урядовому порталі.

На територію Республіки Білорусь українці виїжджатимуть за закордонними паспортами.

Доцільність прийняття такого рішення зумовлена низкою аспектів. Зокрема, це дозволить покращити захист українців. Адже у разі втрати за кордоном внутрішнього паспорта ідентифікація закордонними установами є тривалою та складною, на відміну від оперативних процедур документування мандрівників у разі втрати закордонних паспортів.

Крім того, зменшать час проходження прикордонного контролю кожного громадянина, оскільки інформація із закордонних паспортів зчитується спеціальними приладами.

Також вирішать питання проведення безпомилкової перевірки інформації щодо наявності обмежень на перетинання кордону згідно з дорученнями уповноважених державних органів та за базами Інтерполу. Адже відсутність у внутрішньому паспорті інформації про особу латиницею унеможливлює автоматичне зчитування інформації з документа.

«Слід наголосити, що при в’їзді громадян з території Республіки Білорусь в Україну Державна прикордонна служба безперешкодно пропускатиме за внутрішніми паспортами. Адже право громадян України на в’їзд в Україну за будь-яких підстав закріплено законодавчо», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: На Волині не послабили карантин. ОФІЦІЙНО

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 липня
Сьогодні
Вчора
04.07.2020
03.07.2020
02.07.2020
01.07.2020
30.06.2020
29.06.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю