Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ратнівська селищна рада
Ратнівська селищна рада

Дотримання дистанції та позмінний графік: режим роботи Ратнівської селищної ради на карантині.ФОТОРЕПОРТАЖ

16:30 27.03.2020
1477

Кореспондент Район.Ратне поцікавився, як працює Ратнівська селищна рада в умовах карантину.

Зайшовши у приміщення. важко не помітити перші ознаки карантинного режиму – дверні ручки, що при вході у будівлю, обмотані марлею. На дверях прикріплений інформаційний лист про коронавірус та прохання витирати ноги у спеціальний килимок. У селищній раді помітно, що досить часто роблять вологе прибирання зі спеціальним розчином. Через карантин пригальмувалися фасадні роботи приміщення.

Режим роботи селищної ради – у телефонному режимі. Третина працівників установи працює за спеціальним графіком.

«В нас режим роботи такий особливий. У нас складений графік для працівників. Селищна рада працює. Якщо приходить та людина, яка не може вирішити самостійно свої питання, ми записуємо їхнє прохання і тоді на другий день ту чи іншу довідку видаємо». – розповідає Ратнівський селищний голова Володимир Кулик.

Активно працює відділ реєстрації, зокрема документів на житло, майно, землю. Працівниці селищної ради сидять у захисних масках, а коли приходять ратнівчани – закликають дотримуватися дистанції.«Кожен день тут людей тьма, але людей приймаємо більшості, як і вимагається, у телефонному режимі. Інтернет-режимі. Записуємо їхнє прохання, а на другий день ті чи інші питання вирішимо», зауважує Володимир Миколайович.

За словами очільника селищної ради, невідкладні питання такі як похорон. Вирішуються негайно, а такі як приватизація землі – можуть почекати.

«Ми працюємо. Якщо ми підемо на самоізоляцію треба, щоб життєдіяльність Ратного тривало. Сміття має прибиратися, вода подаватися, каналізація працювала. Щоб ремонт доріг робився, дерева саджалися, бо весна», – каже селищний голова.

Володимир Кулик зазначає, що нещодавно закінчили ремонтували провулок Короленка.

«В умовах карантину життя людей не припиняється, а щоб жили люди більш-менш нормально, то треба щоб служби працювали. Й служби працюють в такому режимі, аби забезпечити ту чи іншу ділянку роботи. А якщо прорив, якщо, наприклад, десь сміття? Постійно слід прибирати. Тому ми намагаємося забезпечити активну життєдіяльність», – каже селищний голова.

Читайте також:

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
15 січня
Сьогодні
Вчора
13.01.2021
12.01.2021
11.01.2021
10.01.2021
09.01.2021
08.01.2021
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю