Ратнівщина: визначили визначили переможців зонального етапу Чемпіонату району з волейболу

04 Лютого 2020, 13:40
Волейбол \ Фото ілюстративне 3200
Волейбол \ Фото ілюстративне

На Ратнівщині відбувся зональний етап відкритого Чемпіонату району з волейболу (чоловіки).

Змагання проводили на базі спортивних залів НВК сіл Датинь, Заліси, Річиця, Ратнівської ДЮСШ 02 лютого, участь у яких в якому взяли 12 команд. Про це інформують на сайті відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА.

За підсумками змагань у півфінальний етап, який відбудеться 8 лютого базі Ратнівської ДЮСШ вийшли  по дві кращі команди, з яких сформували дві групи. Група «А»: смт Стара Вижівка, с.Замшани, смт Ратне, с.Заліси». Початок ігор в 10.00 годині. Група «Б»: с. Річиця, с. Датинь, с. Кримне, с.Видраниця» . Початок ігор в 14.00 год.

Нагадаємо, нещодавно заболоттівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті Волині з боксу.

У фінальному етапі, який відбудеться 09 лютого 2020 року на базі Ратнівської  ДЮСШ  зустрінеться: команда, яка у півфіналі зайняла перше місце в групі «А», з командою, яка зайняла друге місце в групі «Б» і навпаки. Команди, які програють, розіграють III-IV місця, які переможуть I-II місця. Ігри у фінальному етапі  проходитимуть  з п’яти партій. Початок ігор об 11.00 годині.