Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

На Ратнівщині визначили переможців районної олімпіади з математики

17:23 18.12.2019
857

На базі ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Позмагатися за звання найкращого математика району вирішили 119 школярів 5-11 класів із 33 освітніх закладів району. Про це інформують на сайті відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА.

За рішенням журі районної олімпіади призові місця здобули:

І місце

  • Данилевич Павло, учень 5 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Динь М.Л.);
  • Лях Юлія, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Щедрогір (вчитель Кацевич В.А.);
  • Томашук Дмитро, учень 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Сопронюк В.П.);
  • Семенюк Мілана, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Семенчук Л.І.);
  • Чернецька Тетяна, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Сопронюк В.П.);
  • Кушмирук Дмитро, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Колотюк І.К.);
  • Лахтюк Аліса, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Динь М.Л.).

ІІ місце

  • Антонюк Володимир, учень 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Прохід (вчитель Чашук Н.М.);
  • Семенчук Анна, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Кіпень Н.П.);
  • Рудчик Антоніна, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Дейнека С.С.);
  • Сопронюк Аніта, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Сопронюк В.П.);
  • Самарчук Любомир, учень 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);
  • Цап Яна, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Щедрогір (вчитель Кацевич В.А.);
  • Банах Яна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІ ступеня с. Якушів (вчитель Тимощук Л.І.);
  • Шинкарук Оксана, учениця 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);
  • Ваконюк Максим, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Сілянкова Т.А.).

ІІІ місце

  • Гулянська Емілія, учениця 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Кіпень Н.П.);
  • Літвін Світлана, учениця 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. Млинове (вчитель Бебес С.Ф.);
  • Мороз Ілля, учень 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі (вчитель Максимук С.П.);
  • Шевчик Андрій, учень 6 класу ОЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заброди (вчитель Шум Л.М.);
  • Охрімук Анна, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі (вчитель Ковальчук В.І.);
  • Середюк Дарина, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. М.-Річицькі (вчитель Дударчук О.М.);
  • Шпак Володимир, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (вчитель Магдисюк В.П.);
  • Корецький Артем, учень 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Кіпень І.І.);
  • Юхимчук Катерина, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. Сільце (вчитель Бенедисюк М.В.);
  • Старушик Іоанна, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани (вчитель Балик Г.І.);
  • Бляшук Вікторія, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІ ступеня с. П.-Річицькі (вчитель Бляшук В.М.);
  • Пікун Олександра, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. М.-Річицькі (вчитель Дударчук О.М.);
  • Дудкевич Олена, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Михалевич Л.М.);
  • Кулиніч Іванна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Маковецька К.І.);
  • Кіпень Ангеліна, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі (вчитель Кіпень Л.С.);
  • Ковч Вікторія, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Аврамук О.А.);
  • Шинкарук Христина, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);
  • Гурич Анатолій, учень 11 класу ОЗЗСО «Самарівський ліцей» (вчитель Демидюк Н.В.).
  • Шевчик Тарас, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Дейнека С.С.).

Читайте також:

Школярі ратнівської школи – переможці районних олімпіад

ЗНО для вчителів стане обов'язковим

На Ратнівщині визначили переможців районної олімпіади з фізики

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
18 лютого
Сьогодні
Вчора
16.02.2020
15.02.2020
14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
11.02.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин