Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Освітяни Ратнівщини
Освітяни Ратнівщини

Як на Ратнівщині педагоги підвищували свою кваліфікацію. ФОТО

13:15 03.12.2019
520

Протягом жовтня-листопада 2019 року відбулася остання сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які будуть навчати перші класи у 2021-2022 навчальному році.

Учасниками тренінгів стали 63 педагоги Ратнівського району. Про це пишуть на сайті відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА.

Особливості викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ…; кооперативне навчання у формуванні соціальних навичок…; навчання грамоти: читання, письмо, креативне письмо…; мета і цілі оцінювання в сучасній школі. Формувальне оцінювання. Спостереження і ведення записів…; математика: маніпуляції з предметами, задачі…; технологія портфоліо…; освітній потенціал гри з LEGO…; інклюзивна освіта…; конструктор начальної програми… – з такими питаннями ознайомлювалися учасники тренінгу під керівництвом регіональних тренерів Тетяни Ганжі та Алли Нінічук.

Учителі стали активними учасниками практичної частини сесії. «Методика взаємних запитань», «Порушена послідовність», «Попереднє керівництво», «Групові стратегії», «Джигсоу», «Діаграма Венна», робота з медіа продуктами, методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок», технологія «Входження в картину», прийом «РАФТ» – саме ці новітні методи та прийоми є тепер в арсеналі педагогів району.

Закінчення сесії відбулося у формі презентацій, під час якого за результатами навчання відбувся захист авторських розробок (проектів, технологічних портфоліо, навчально-методичних розробок тощо), які підготували всі вчителі. Це – результат самостійної навчальної діяльності педагогів, у процесі якої вони узагальнили, оновили та розширили набуті теоретичні знання, удосконалили практичні вміння з обраної теми, опанували інноваційні педагогічні технології, методи та прийоми, набули досвіду дослідницько-творчої роботи, обґрунтували модель власної діяльності, її результативність тощо.

За підсумками навчання всі педагоги отримують сертифікати, які підтверджують, що вони пройшли курс підготовки з упровадження нового змісту початкової освіти в обсязі 60 академічних годин. І саме це дає їм право викладати в перших класах Нової української початкової школи.

Таким чином на 1 вересня 2020 року всі вчителі початкових класів Ратнівського району будуть сертифікованими фахівцями Нової українскьої школи.

Читайте також:

На Ратнівщині визначили переможців районної олімпіади з інформатики

Ратнівська школярка гідно представила район на обласній науково-практичній учнівській конференції

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
22 лютого
Сьогодні
Вчора
20.02.2020
19.02.2020
18.02.2020
17.02.2020
16.02.2020
15.02.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин