Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Ратному провели нетрадиційне засідання Клубу учасників АТО

13:21 30.11.2019
663

У райцентрі Ратне фахівці служби зайнятості організували для учасників антитерористичної операції нетрадиційне засідання.

Круглий стіл, за участю соціальних партнерів, відбувся у четвер, 28 листопада. Про це пишуть на сторінці служби зайнятості у Facebook.

Зазначимо, що на зустріч із учасниками АТО запросили психологиню Ратнівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Катерина Бірук, головну спеціалістку відділу персоніфікованого обліку осіб Управління соціального захисту населення Світлану Сянькову.

Учасників заходу проінформували про соціальні та правові гарантії учасників АТО, зокрема проходження реабілітації у санаторно-курортних та інших лікувальних та профілактичних закладах, надання психологічної допомоги, користування пільгами на оплату житлово-комунальних послуг тощо. Для вирішення нагальних індивідуальних проблем запропоновано заповнити соціальний паспорт потреб учасника антитерористичної операції чи операції об’єднаних сил.

Фахівчиня з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Леся Захарчук розповіла про сучасні сервісні послуги служби зайнятості (відео резюме, скайп-співбесіда з роботодавцем, використання QR-коду, електронний кабінет пошукача роботи), можливості отримання нових робітничих професій на замовлення роботодавця, ваучера на навчання, працевлаштування за набутою професією, організацію власної справи, підтвердження результатів неформального навчання.

Захід провели з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю для розширення можливостей учасників АТО/ООС та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Читати також: Як ратнівчан вчили робити «їстівні букети»


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
24 вересня
Вчора
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020
19.09.2020
18.09.2020
17.09.2020
16.09.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю