Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ратнівщина: оголосили переможців районного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

14:40 31.10.2019
487

На базі ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи відбувся районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

Визначали переможців у суботу, 26 жовтня 2019 року. Участь у конкурсі взяли участь понад 160 школярів із 34 закладів загальної середньої освіти, – повідомляють на сайті відділу освіти молоді та спорту Ратнівської РДА.

За підсумками роботи районного журі Конкурсу перемоги здобули:

5 клас

  • І місце – Бігун Олександр, ОЗЗСО с. Самари;
  • ІІ місце – Тарасюк Лілія, НВК с. Язавні; Прач Олександра, ЗОШ № 2 смт Ратне; Денисюк Дарина, НВК № 1-гімназія смт Ратне;
  • ІІІ місце – Сільчук Юлія, НВК с. Мельники-Річицькі;. Корецький Дмитро, НВК с. Видраниця; Бойко Вероніка, НВК с. Заліси; Пех Кароліна, НВК с. Здомишель.

6 клас

  • І місце – Баран Олена, НВК с. Замшани;
  • ІІ місце – Горнік Ангеліна, НВК с. Млинове; Середюк Дарина, НВК с. Мальники-Річицькі;
  • ІІІ місце – Мойсійчук Юлія, НВК с. Тур; Левчук Аліна, НВК с. Поступель; Нікончук Оксана, НВК с. Велимче; Білітюк Владислава, НВК смт Заболоття.

7 клас

  • І місце – Рудчик Антоніна, НВК с. Видраниця;
  • ІІ місце – Соботович Софія, ОЗО НВК с. Заброди; Мельничук Олена, НВК с. Заліси; Дудкевич Олена, ЗОШ № 2 смт Ратне; Марчук Дарина, НВК с. Замшани;
  • ІІІ місце – Собран Вікторія, НВК с. Поступель; Михалевич Олег, НВК с. Кортеліси; Сильчук Катерина, НВК с. Залухів; Гаржа Олександра, НВК с. Здомишель.

8 клас

  • І місце – Самарчук Соломія, НВК с. Річиця;
  • ІІ місце – Лукашик Марія, ЗОШ № 2 смт Ратне;
  • ІІІ місце – Мартинюк Катерина, НВК №1-гімназія смт Ратне; Головій Вікторія, НВК смт Заболоття; Аврамук Катерина, НВК с. Гірники; Козел Оксана, НВК с. Здомишель; Недзельська Катерина, НВК с. Замшани; Трофимук Анастасія, НВК с. Самари-Оріхові.

Читайте також: Назвали переможців районних змагань зі спортивного орієнтування

9 клас

  • І місце – Сідловська Юлія, НВК с. Замшани;
  • ІІ місце – Шинкарук Христина, НВК с. С.-Оріхові; Дейнека Вікторія, НВК №1-гімназія смт Ратне; Шевчик Христина, НВК с. Видраниця;
  • ІІІ місце – Михалевич Анна, ЗОШ № 2 смт Ратне; Корнелюк Вікторія, ОЗЗСО с. Самари; Глущук Ярослав, НВК смт Заболоття; Павлович Марія, НВК с. Велимче.

10 клас

  • І місце – Кошелюк Юлія, НВК с. Річиця;
  • ІІ місце – Філозоф Вероніка, НВК с. Велимче; Савченко Оксана, НВК с. Поступель;
  • ІІІ місце – Тимощук Ірина, НВК с. Здомишель; Ващук Анастасія, НВК с. Гірники; Михальчук Олена, НВК с. Видраниця; Октисюк Аня, НВК с. С.-Оріхові.

11 клас

  • І місце – Харлампович Софія, НВК № 1-гімназія смт Ратне;
  • ІІ місце – Куничник Анастасія, НВК с. Гірники; Дордюк Анастасія, ОЗЗСО с. Самари;
  • ІІІ місце – Шинкарук Ольга, НВК с. С.-Оріхові; Шум Дарина, ЗОШ № 2 смт Ратне.





Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 листопада
Вчора
21.11.2019
20.11.2019
19.11.2019
18.11.2019
17.11.2019
16.11.2019
15.11.2019
14.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd