Назвали переможців районних змагань зі спортивного орієнтування
В урочищі «Меморіал пам’яті жертвам Голокосту», що поблизу села Прохід, відбулися районні змагання зі спортивного орієнтування «Ратнівська осінь – 2019» серед вихованців туристичних гуртків, школярів освітніх закладів.
Змагання провели у середу, 23 жовтня. Про це повідомляють на сайті відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА.
У змаганнях взяли участь 54 школяра із чотирьох закладів освіти: НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім. Героя Радянського Союзу В.Газіна» селища Ратне, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» села Жиричі, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» села Прохід, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» села Броди.
На основі підсумкових протоколів суддівської колегії змагань грамотами та кубком відділу освіти, молоді та спорту РДА у районних змаганнях нагородили за зайняте:
- І місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» села Прохід;
- ІІ місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім.Героя Радянського Союзу В.Газіна» селища Ратне;
- ІІІ місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» села Броди.
Також, відзначили школярів району в особистому заліку дипломами відділу освіти, молоді та спорту РДА за зайняте:
у групі Ж-12
- І місце – Галину Пампуху, ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» села Прохід,
- ІІ місце – Соломію Аврамук, ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» села Броди,
- ІІІ місце – Вікторію Жолоб, ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія» селища Ратне;
в групі Ч-12
- І місце – Дмитра Шуру, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» села Прохід,
- ІІ місце – Микиту Омелянчука, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія» смт Ратне,
- ІІІ місце – Тимофія Шуру, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» села Прохід;
в групі Ж-14
- І місце – Пампуху Марію, ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» села Прохід,
- ІІ місце – Олену Пословську, ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» села Прохід,
- ІІІ місце – Марію Мерчук, ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» села Броди,
в групі Ч-14
- І місце – Максима Зека, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» села Прохід,
- ІІ місце – Станіслава Тлумача, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія» смт Ратне,
- ІІІ місце – Марка Аврамука, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» села Броди;
в групі Ж-16
- І місце – Анну Михалевич, ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» села Прохід;
в групі Ч-16
- І місце – Івана Пампуху, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» села Прохід;
- ІІ місце – Дмитра Копача, учня НВК«ЗОШ І-ІІІ ступеня – д/с» села Прохід;
- ІІІ місце – Романа Дмитрука, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія» селища Ратне.
Читайте також: Гірниківські спортсменки – призери обласних змагань з легкої атлетики