Гірниківські спортсменки – призери обласних змагань з легкої атлетики

Збірна команда Ратнівщини з легкоатлетичної естафети 3196 Джерело: НВК села Гірники
Збірна команда Ратнівщини з легкоатлетичної естафети

Учениці НВК села Гірники здобули перемогу на змаганнях у Луцьку.

Про це пишуть на сайті навчального закладу.

У четвер, 24 жовтня, Наталія Лях та Катерина Аврамук успішно виступили на обласних змаганнях з легкої атлетики, здобувши відповідно п’яте і четверте місця у індивідуальних забігах на 800 і 200 метрів. Окрім того дівчата, у складі естафетної збірної, стали третіми, а команда Ратнівського району стала шостою у загальнообласному заліку.

Також, на сайті зазначають про перемогу футболістів. У вівторок, 22 жовтня, збірна команда НВК з футболу лише по пенальті поступилася у фіналі чемпіонату району за програмою «Спортивних ігор школярів Ратнівщини» збірній НВК села Річиця і здобула срібні нагороди.

Зібрна команда НВК с. Гірники з футболу - срібні призери змагань

Нагадаємо, ратнівська збірна вийшла у півфінал Кубка району з футболу.

Готували команди до змагань вчителі фізичної культури: Сергій Старжинський, Олександр Мельничук та Наталія Матвіюк.