Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Велимченській громаді почали реалізовувати міжнародний проєкт

17:12 21.10.2019
179

У Велимченській ОТГ розпочали реалізовувати пілотний проєкт «Посилення ґендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок шляхом проведення реформи децентралізації в Україні».

У понеділок, 20 жовтня, керівниця проекту програми ООН «Жінки в Україні Нургуль Асилбєкова зустрілася із велимчанами, аби обговорити стратегію розвитку громади. Про це пишуть на сторінці ОТГ у Facebook.

Нагадаємо, Нургуль Асилбєкова 16 жовтня відвідала громаду, спільно з національним пані консультантом Валентиною Романюк та адвокаткою Катериною Ілікчієвою, презентували значимість проєкту в рамках децентралізації, навели ряд практик та запевнили, що врахування гендерної складової підчас написання стратегії розвитку сприятиме дієвості та ефективності стратегії.

Очільниця громади Анастасії Павлович зазначає:

«Дуже важливо під час написання стратегії розвитку дослідити та проаналізувати демографічну ситуацію в громаді та окремих населених пунктах, визначити групи незахищених верств населення, потреби різних вікових груп, ґендерні показники. Нам необхідно за період дії проєкту почути та правильно визначити потреби населення в цілому та кожного жителя громади зокрема, щоб мати змогу написати стратегію, яка буде дієвою та орієнтованою на людей».

Під час обговорення проєкту, з ініціативи очільниці громади, на зустріч запросили учнів 11 класу, а саме: Олександра Каця, Марію Малюх, Яну Павлович, сестер Оксану та Ірину Каган. Молодь з цікавістю долучилися до обговорення та виявила бажання бути включеними до робочої групи.

«Думка молоді надасть проєкту певної динамічності та вподальшому допоможе сформувати стратегію розвитку громади, яка сприятиме посиленню інтересу молодого покоління до розвитку сільських територій та зменшення відтоку сільського населення. Нам необхідно спільно визначити потреби та умови за яких молодь залишиться та продовжить впровадження реформи децентралізації», – зауважила очільниця Велимченської громади.

Читайте також: Як у ратнівській громаді молодь облаштувувала автобусну зупинку. ФОТО

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
22 листопада
Вчора
20.11.2019
19.11.2019
18.11.2019
17.11.2019
16.11.2019
15.11.2019
14.11.2019
13.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd