Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Степан Івахів
Степан Івахів

У Гірниках 500 господарств не мають світла – Івахів береться вирішити питання

11:45 27.06.2019
557

Село Гірники в Ратнівському районі славиться тим, що тут – найбільша народжуваність в області.

«І цього року в перший клас піде 55 діток! Два корпуси школи давно не вміщають усіх школярів, і питання добудови уже вирішено, розроблений проект. Але поки школу не добудували, люди просять облаштувати доріжку між корпусами. Посприяю, щоб це питання вирішилось якнайшвидше і 1 вересня учні Гірників пішли до школи не по калюжах, а гарною бруківкою», – ідеться в дописі народного депутата Степана Івахіва у Facebook.

На зустрічі з мешканцями Гірниківської сільради піднімали питання і щодо навчальних закладів у Бродах і Сілець. Жителі Сільця взагалі переживають за те, щоб школу як малокомплектну не закрили.

«Там навчається 60 учнів і я пообіцяв, що візьму це на особистий контроль, і школу у Сільці не закриють!» – зазначив Івахів.

Важливим питанням для цих сіл, як і багатьох інших на Волині, лишається складність проведення нових ліній електропередач. У Гірниківській сільраді, кажуть місцеві, близько 500 господарств, які не мають електропостачання.

«Дуже сподіваюся, що в новій Верховній Раді не буде лобістів, які стануть на заваді внесенню змін у процедуру проведення нових електромереж. Бо особисто я переконаний, що це – обов’язок обленерго. Структура, яка потім бере гроші за послугу – надання електроенергії, повинна сама встановлювати трансформатори і проводити мережі до самого будинку, а не вимагати, щоб люди це робили за свої гроші», – переконаний Івахів.

Читайте також: «Долю виборів мають вирішувати люди», – Степан Івахів

Коментарі

Справедливий

12:22 27.06.2019

///Структура, яка потім бере гроші за послугу – надання електроенергії, повинна сама встановлювати трансформатори і проводити мережі до самого будинку, а не вимагати, щоб люди це робили за свої гроші/// Які ж Ви недалекі! По-вашому, де ця Структура візьме для цього гроші?!? В тарифі!!! НКРЕКП збільшить на певну величину тариф, і будемо ми ВСІ разом з вами сплачувати за ті новозбудовані мережі до будинків. Не забувайте, що при цьому і великий бізнес олігархату також буде підключатись за наші ж гроші? Такий варіант вам більше до вподоби?!? Не буває нічого безкоштовного! Пора вже це зрозуміти!

Олександр Ковч

20:04 27.06.2019

Цікаво звідки у пана кандидата інформація про наявність проекту на добудову нового корпусу школи у Гірниках? На жаль, далі декларацій місцевої адміністрації справа не йде. У поточному році коштів у районному бюджеті на розробку проекту не передбачено. А тут, раптом, проект уже є...

22 липня
Вчора
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин