Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ратному молодь навчали, як бути активними у громадському житті
У Ратному молодь навчали, як бути активними у громадському житті

У Ратному молодь навчали, як бути активними у громадському житті

11:22 15.05.2019
77

У райцентрі молоді ратнівчани з’ясовували свою участь у громадському житті, професійному зростанні та місцевому розвитку.

Знайти відповіді на хвилюючі питання сьогоднення, молодь району мала можливість під час тренінгу ВОГМО «Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив», – повідомляють у районному центрі зайнятості.

Разом з тренером психологом Інною Кравчук присутні «малювали» селище своєї мрії. Вивчали механізми позитивних змін, до яких належать громадські організації, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, органи самоорганізації населення. Розглядали, як потрібно здійснювати місцеве самоврядування територіальними громадами сіл,селищ та міст, щоб там було добре не лише молоді, а усім жителям.

Та основним носієм позитивних змін має бути ініціативна, креативна, згуртована молодь. Через молодіжні ради, шкільний парламент, програми розвитку молоді, конкурси, гранти, Інтернет ресурси повинна діяти свідома частина населення.

Учасники заходу за допомогою тренерки сформували власну думку про те, якщо хочеш жити в кращій країні, «Реальність почнається з тебе». На завершення заняття молодь отримала перелік правил, які можуть стати орієнтиром для побудови нового життя:

  • не давати і не брати хабарі;
  • не красти;
  • поважати інших;
  • допомагати;
  • тримати чистоту;
  • самоорганізовуватись;
  • брати відповідальність;
  • не чекати.

«В цьому напрямку потрібно якнайшвидше зреагувати і активно діяти. «Адже громадська активність і оперативність є запорукою позитивних змін та сталого місцевого розвитку!» – підсумувала тренінг Інна Кравчук.

Читайте також: Правильне харчування та здоровий сон: ратнівчанам розповіли про секрет професійних успіхів

Коментарі
25 травня
Вчора
23.05.2019
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин