Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Ратнівщині активно спілкуються із роботодавцями району
На Ратнівщині активно спілкуються із роботодавцями району

Ратнівська підприємиця отримає «підкріплення» від Центру зайнятості

13:48 11.05.2019
606

Задля налагодження партнерських стосунків, працівники Ратнівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості активно спілкуються із приватними підприємцями району.

У вівторок, 7 травня, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Сергій Ковч провів робочу зустріч з приватною підприємицею Лесею Оївчик. Про це повідомляють на сторінці служби зайнятості у Facebook.

Сергій Ковч презентував соціальні послуги, які надає служба зайнятості, повідомив про стан ринку праці та розповів про можливості професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві. Він детально звернув увагу на ярмарки вакансій та Дні відкритих дверей на виробництві, зокрема, саме у формі професіографічних екскурсій, що дасть можливість шукачам роботи безпосередньо ознайомитись з професією в реальних умовах, отримати інформацію з першоджерел, поспілкуватись з працівниками.

Результатом проведеної зустрічі стали досягнуті домовленості щодо перспектив подальшої співпраці Ратнівської районної філії ВОЦЗ з приватним підприємцем.

Проведення таких зустрічей допомагає створити належні умови для суб`єктів господарської діяльності щодо підбору кваліфікованих кадрів з числа зареєстрованих безробітних, та дізнатися про основні аспекти діяльності служби зайнятості.

Наприкінці бесіди, Леся Миколаївна наголосила, що в перспективі запрошуватиме на роботу продавця продовольчих товарів.

Читайте також: Прохідський бізнесмен показав ратнівчанам, як він заробляє гроші. ФОТО

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
9 серпня
Сьогодні
Вчора
07.08.2020
06.08.2020
05.08.2020
04.08.2020
03.08.2020
02.08.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю