Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Прохідські школярі побували на екскурсії у Ратному
Прохідські школярі побували на екскурсії у Ратному

Прохідські школярі «приміряли» на себе професії військових та рятувальників. ФОТО

11:12 20.04.2019
180

Фахівці районної служби зайнятості організували для учнів Прохідської загальноосвітньої школи професіографічні екскурсії у Військову частину А 1694 та пожежно-рятувальну частину, що знаходяться у селищі Ратне.

Діти мали чудову нагоду познайомитися з професіями військового та пожежника рятувального. Про це пише Ратнівська районна філія Волинського Обласного Центру Зайнятості.

У військовій частині сержант – курсант Василь Процюк розповідав екскурсантам про історію створення частини, спортивне життя підрозділу, умови проходження військової служби, форму одягу. Школярі мали можливість побачити бойове спорядження військових. Побували навіть у військовому містечку, де щодня проходять навчання військовослужбовці.

Директор Ратнівської районної філії ВОЦЗ Іван Миронюк звернув увагу дітвори на бойовому вихованні та фізичному загартуванні ще з шкільних років, для того, щоб гідно служити народу України

Заступник начальника пожежної частини Богдан Михалевич провів змістовну та цікаву «подорож» по пожежній частині. Учні побачили диспетчерську, де приймаються виклики за номером 101, пожежні машини, драбини, що розкладаються на велику висоту, як з’єднуються та подовжуються пожежні рукави, як і де набирають воду пожежні, спецбойовий одяг рятувальників (тепловідбивний костюм, казки).

Усі охочі приміряли спорядження і уявляли себе майбутніми пожежниками.Читайте також:

Як школярі просапували дерева у відомому розсаднику Ратнівщини. ФОТО

Ратнівські гімназисти побували на фірмі, яка виробляє заготовки для швейцарської корпорації

Коментарі
24 травня
Сьогодні
Вчора
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин