Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Прохідські школярі побували на екскурсії у Ратному
Прохідські школярі побували на екскурсії у Ратному

Прохідські школярі «приміряли» на себе професії військових та рятувальників. ФОТО

11:12 20.04.2019
687

Фахівці районної служби зайнятості організували для учнів Прохідської загальноосвітньої школи професіографічні екскурсії у Військову частину А 1694 та пожежно-рятувальну частину, що знаходяться у селищі Ратне.

Діти мали чудову нагоду познайомитися з професіями військового та пожежника рятувального. Про це пише Ратнівська районна філія Волинського Обласного Центру Зайнятості.

У військовій частині сержант – курсант Василь Процюк розповідав екскурсантам про історію створення частини, спортивне життя підрозділу, умови проходження військової служби, форму одягу. Школярі мали можливість побачити бойове спорядження військових. Побували навіть у військовому містечку, де щодня проходять навчання військовослужбовці.

Директор Ратнівської районної філії ВОЦЗ Іван Миронюк звернув увагу дітвори на бойовому вихованні та фізичному загартуванні ще з шкільних років, для того, щоб гідно служити народу України

Заступник начальника пожежної частини Богдан Михалевич провів змістовну та цікаву «подорож» по пожежній частині. Учні побачили диспетчерську, де приймаються виклики за номером 101, пожежні машини, драбини, що розкладаються на велику висоту, як з’єднуються та подовжуються пожежні рукави, як і де набирають воду пожежні, спецбойовий одяг рятувальників (тепловідбивний костюм, казки).

Усі охочі приміряли спорядження і уявляли себе майбутніми пожежниками.Читайте також:

Як школярі просапували дерева у відомому розсаднику Ратнівщини. ФОТО

Ратнівські гімназисти побували на фірмі, яка виробляє заготовки для швейцарської корпорації

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
12 серпня
Сьогодні
Вчора
10.08.2020
09.08.2020
08.08.2020
07.08.2020
06.08.2020
05.08.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю