Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Прохідські школярі побували на екскурсії у Ратному
Прохідські школярі побували на екскурсії у Ратному

Прохідські школярі «приміряли» на себе професії військових та рятувальників. ФОТО

11:12 20.04.2019
245

Фахівці районної служби зайнятості організували для учнів Прохідської загальноосвітньої школи професіографічні екскурсії у Військову частину А 1694 та пожежно-рятувальну частину, що знаходяться у селищі Ратне.

Діти мали чудову нагоду познайомитися з професіями військового та пожежника рятувального. Про це пише Ратнівська районна філія Волинського Обласного Центру Зайнятості.

У військовій частині сержант – курсант Василь Процюк розповідав екскурсантам про історію створення частини, спортивне життя підрозділу, умови проходження військової служби, форму одягу. Школярі мали можливість побачити бойове спорядження військових. Побували навіть у військовому містечку, де щодня проходять навчання військовослужбовці.

Директор Ратнівської районної філії ВОЦЗ Іван Миронюк звернув увагу дітвори на бойовому вихованні та фізичному загартуванні ще з шкільних років, для того, щоб гідно служити народу України

Заступник начальника пожежної частини Богдан Михалевич провів змістовну та цікаву «подорож» по пожежній частині. Учні побачили диспетчерську, де приймаються виклики за номером 101, пожежні машини, драбини, що розкладаються на велику висоту, як з’єднуються та подовжуються пожежні рукави, як і де набирають воду пожежні, спецбойовий одяг рятувальників (тепловідбивний костюм, казки).

Усі охочі приміряли спорядження і уявляли себе майбутніми пожежниками.Читайте також:

Як школярі просапували дерева у відомому розсаднику Ратнівщини. ФОТО

Ратнівські гімназисти побували на фірмі, яка виробляє заготовки для швейцарської корпорації

Коментарі
16 липня
Вчора
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
10.07.2019
09.07.2019
08.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин