Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Учнівське лісництво села Здомишель увійшло до трійки кращих на Волині
Учнівське лісництво села Здомишель увійшло до трійки кращих на Волині

Учнівське лісництво села Здомишель увійшло до трійки кращих на Волині

13:00 24.03.2019
385

На лісівничо-молодіжній конференції з нагоди Міжнародного дня лісу вихованці Любешівського учнівського лісництва презентували свою наукову роботу.

Конференція відбулася 21 березня в Луцьку під гаслом: «Відтворення, охорона і раціональне використання лісових ресурсів» – повідомляють на сайті Волинського ОУЛМГ.

У роботі конференції взяли участь науковці СНУ імені Лесі Українки, Луцького НТУ, Шацького лісового коледжу, лісоводи-практики, а також представники трьох кращих шкільних лісництва області, серед них – і юні лісівники Ратнівського району.

Вихованці Здомишельського учнівського лісництва, що діє при Ратнівському ЦДЮТЛ на базі місцевого лісництва ДП «Ратнівське ЛМГ». Тема їх дослідження: «Лісовідновлення та лісорозведення у базисному лісовому розсаднику ДП «Ратнівське ЛМГ».

«Щоб написати цю роботу, юним науковцям десятикласникам Валерії Серпутько та Іванні Харковець довелося перегорнути не одну книжку, попрацювати в Інтернеті, особисто побувати у базисному лісовому розсаднику ДП «Ратнівське ЛМГ», – розповідає керівник учнівського лісництва Людмила Оніщук. – Надзвичайно допоміг дітям начальник лісорозсадника Григорій Козел, його лісокультурниці, які провели дітям не тільки екскурсію, а й поділилися секретами своєї роботи, допомогли з аналізом практичного матеріалу».

Інженер лісового господарства ДП «Ратнівське ЛМГ» Володимир Михалевич, котрий приїхав разом з юними лісівниками на конференцію, не приховує зацікавленості господарства у співпраці з юними науковцями, каже, що їхня робота обов’язково перейде у практичну площину. Самі ж юні науковці, поспілкувавшись з к. с. г. н., доцентом кафедри лісового та садово паркового господарства біологічного факультету СНУ імені Лесі Українки Василем Войтюком, вже намітили для своєї наступної наукової роботи нову тему, пов’язану з впливом кременю на вирощування лісових культур.

Читайте також:

Як на Ратнівщині звільняли від сміття найбруднішу водойму Волині. ФОТО

На Ратнівщині відбулася екологічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». ФОТО

Коментарі
20 серпня
Сьогодні
Вчора
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин